Aktuality

Význam a důležitost stínění pro zimní zahrady

Zimní zahrady jsou skvělým místem pro relaxaci, pěstování rostlin a setkávání s rodinou a přáteli. Aby však byla tato přídavek k domovu co nejpříjemnější, je důležité správně řešit stínění. Zde si přiblížíme, proč je stínění v zimních zahradách tak důležité.

31.05.2024 celý článek

Nové panely s metalickým strukturálním lakováním

Nabízíme atraktivní strukturální lakování sekčních panelů garažových vrat, ze kterých si určitě vyberete, pokud chcete opravdu zajímavý povrchový vzhled garážových vrat. 

11.04.2024 celý článek

Jak správně ošetřit venkovní markýzu po zimě?

Ošetření venkovní markýzy po zimě je důležité pro zachování jejího stavu a prodloužení její životnosti.

18.03.2024 celý článek

Markýzy na míru: Prozkoumejte různé typy střešních markýz na terasu i balkón.

Markýzy na míru jsou skvělým řešením pro vaši terasu nebo balkón. Zde je několik typů střešních markýz, které můžete zvážit:

15.02.2024 celý článek

Výhody sekčních garážových vrat TRIDO Easy

Sekční garážová vrata TRIDO Easy jsou ekonomickou verzí vrat TRIDO. I přes jejich nízkou pořizovací cenu nabízejí řadu výhod, mezi které patří:

  • **Nízká pořizovací cena: Sekční garážová vrata TRIDO Easy jsou cenově dostupnější než ostatní typy garážových vrat.
  • **Jednoduchá montáž: Sekční garážová vrata TRIDO Easy jsou snadno montovatelná, takže je lze nainstalovat i svépomocí.

23.01.2024 celý článek

Ošetření markýzy na zimu

Abyste zajistili, že vám markýza vydrží co nejdéle, je důležité ji na zimu řádně připravit.

08.12.2023 celý článek

Jaké jsou výhody střešního okna ROTO Q4 Plus na manuální ovládání?

Střešní okno ROTO Q4 Plus na manuální ovládání má následující výhody:

  • Vysoká kvalita a odolnost. Okno je vyrobeno z kvalitního dřeva a kování, které je odolné vůči povětrnostním vlivům. Okno má také 15letou záruku na prasknutí materiálu.

06.12.2023 celý článek

Jak připravit zimní zahradu na zimu

Zimní zahrada je krásným a užitečným prostorem, který lze využívat po celý rok. Aby však v zimě přečkala bez úhony, je potřeba ji správně zazimovat.

21.11.2023 celý článek

Přivítejte podzimní dny v zimní zahradě

Není nad to, posadit se do pohodlného křesla a zároveň se obklopit přírodou. Přivítejte proto jarní dny v zimní zahradě, která vám poskytne příjemnou relaxaci nejen za slunečného, ale také za deštivého počasí. Zimní zahradu si můžete zvolit buďto z plastu či z hliníku.

02.10.2023 celý článek

Střešní okna Roto Q s inovativním systémem „click”

Střešní okna Roto Q jsou vysoce ceněná u odborníků! Vyznačují se nejen svým moderním designem, ale také velice snadnou montáží a příjemnou obsluhou. Střešní okna Roto Q disponují vynikajícími tepelně technickými parametry a perfektně těsní!

01.08.2023 celý článek

Vizualizace zimní zahrady zdarma

Uvažujete o zimní zahradě a chtěli byste získat jasnou představu o tom, jak by vypadala na vašem pozemku?

Nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. Věříme, že vaše rozhodování bude takto o mnoho jednodušší. Navíc si u nás můžete vybrat hned z několika typů zimních zahrad, přičemž každý má své nesporné přednosti.

01.08.2023 celý článek

Vybíráme venkovní žaluzie.

Při výběru venkovních žaluzií je potřeba zvolit také správný tvar lamely. Venkovní žaluzie mívají nejčastěji lamely typu C, Z nebo S. Jaký je mezi nimi rozdíl?

27.06.2023 celý článek

Hliníková zimní zahrada – moderní vzhled a mimořádná odolnost

Pořiďte si hliníkovou zimní zahradu, která vydrží v perfektním stavu po mnoho let! Hliníková zimní zahrada oproti plastové zimní zahradě vyniká mimořádně dobrou odolností vůči okolním vlivům a počasí. Spolehnout se také můžete na její pevnost a moderní vzhled, ze kterého se budete moci těšit velice dlouhou dobu!

20.06.2023 celý článek

Venkovní markýzy pro předzahrádku i balkon

Nenechte se v létě vyrušit ostrými slunečními paprsky nebo deštěm a pořiďte si venkovní markýzu. Ta vám umožní vychutnat si ničím nerušené chvíle pohody navzdory horkým letním dnům i nečekaným přeháňkám.

12.06.2023 celý článek

Naše venkovní markýzy odolají nečistotám i náporu slunce

Léto a terasa patří k sobě. Aby vám ale na terase bylo opravdu příjemně, pořiďte si markýzu, která vám poskytne stín v letním horku i praktický přístřešek při malé dešťové přeháňce.

10.05.2023 celý článek

Nové realizace zimních zahrad VG 17

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili nové realizace zimních zahrad VG 17.

17.05.2022 celý článek

Venkovní žaluzie vs. předokenní rolety – jak vybrat správné řešení?

V segmentu stínicí techniky každým rokem roste obliba venkovních řešení. Důvodem je zejména několika násobně vyšší účinnost ve srovnání s vnitřními variantami žalužií či rolet. Jak se ovšem správně zorientovat ovšem v okamžikuc, kdy zvažuje pořízení venkovních žaluzií, nebo předokenních rolet?

13.04.2022 celý článek

Vnitřní rolety Roto - pro váš komfort v podkroví

I v podkroví si můžete zajistit dokonalou ochranu před nepříjemnými oslňujícími slunečními paprsky, které dopadají skrze střešní okna. Představujeme vám proto vnitřní rolety Roto, které nejen vypadají moderně, ale také jsou vysoce funkční.

25.03.2022 celý článek

Realizace zimní zahrady v Popůvkách u Brna

Vážení zákazníci, dnes bychom vám rádi ukázali další povedenou realizaci zimní zahrady.

Přikládáme i PDF s projektem. PDF je ke stažení ZDE. 

09.11.2021 celý článek

Ovládejte střešní okno z pohodlí křesla: ROTO - Designo R6 RotoTronic

Jak si zařídit ovládání střešních oken tak, abyste se nemuseli zvedat z křesla? Pořiďte si střešní okna ROTO - Designo R6 RotoTronic, která mají integrovaný elektrický pohon. S přehledem tak splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení pod střechou. Stačí pouze zapojit do zásuvky. Obsahuje totiž všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna, a to přesně podle zásady „plug & play".

26.10.2021 celý článek

Proč jsou venkovní žaluzie oblíbené mezi zákazníky?

Postrádají vaše nová okna stínící techniku? Jestliže ještě nemáte vyřešené optimální stínění, určitě zvažte venkovní žaluzie. Pro své přednosti jsou zákazníky jednou z nejoblíbenějších stínících technik. V současnosti jsou také nejpoužívanějsím stínicím prvkem moderně pojatých domů.

06.09.2021 celý článek

Interiérové žaluzie - klasika, která nezklame

Pokud chcete účinně ochránit vaše soukromí, regulovat sluneční svit v domě a zároveň chcete okna oživit moderním doplňkem, vsaďte na interiérové žaluzie, které vás rozhodně nezklamou.

17.08.2021 celý článek

Jak připravit terasu na léto? Pořiďte si markýzu.

Chystáte se v létě trávit čas na terase nebo balkonu? Příjemné chvilky relaxování venku může kdykoliv narušit déšť, kroupy nebo nesnesitelné horko. Připravte se na to a nenechte se zaskočit. Pořiďte si venkovní markýzu, která vám umožní užívat si ničím nerušený čas pohody navzdory horkým letním dnům i náhlým přeháňkám.

17.08.2021 celý článek

Výměna starých garážových vrat za nová bez nutnosti stavebních úprav

Chystáte se rekonstruovat garáž? Zjednodušte si práci a vsaďte na privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo, která lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. Tento typ vrat je ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat.

17.08.2021 celý článek

Vnitřní rolety do střešních oken

Při výběru vnitřních rolet do střešních oken je důležité dbát na to, aby nedocházelo k nežádoucímu vysunování rolety. Pro střešní okna je proto vhodné volit rolety ukotvené přímo na křídlo okna.

17.08.2021 celý článek

Vizualizace zdarma: Získejte dokonalou představu o své zimní zahradě

Nejste si jistí, jak by na vašem pozemku zimní zahrada vypala? Chtěli byste získat jasnou představu o její velikosti, tvaru i materiálu? Využijte naší nabídky a nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. S námi vypracovanou vizualizací zimní zahrady bude vaše rozhodování určitě mnohem snazší. Vše navíc můžete s námi odborně konzultovat a zimní zahradu tak dotvořit k vaší plné spokojenosti.

17.08.2021 celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě chrání před přehříváním interiéru.

17.08.2021 celý článek

Hliníková zimní zahrada - pevná konstrukce a moderní vzhled

Zimní zahrada z hliníku oproti plastové vyniká mimořádně dobrou odolností vůči okolním vlivům a počasí. Spolehnout se také můžete na její pevnost a moderní vzhled, ze kterého se budete moci těšit dlouhou dobu. Hliníkovou zahradu pořídíte v téměř jakémkoliv barevném odstínu. Takto bude zahrada perfektně korespondovat s barevným vzhledem vašeho domu.

17.08.2021 celý článek

Konec letním vedrům díky screenové roletě

Objevte způsob, jak si v interiéru navodit příjemný stín i soukromí, aniž byste byli omezeni ve větrání či výhledu. Screenové rolety jsou výborným řešením pro ty, kteří chtějí zamezit slunečnímu záření či nežádoucím pohledům dovnitř, a přitom se nechtějí omezit v kontaktu s venkovním prostředím. Screenové rolety vám totiž nabízejí možnost nebýt vidět, zatímco vy budete vidět vše. 

02.08.2021 celý článek

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3