Aktuality

Nové realizace zimních zahrad VG 17

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili nové realizace zimních zahrad VG 17.

17.05.2022 celý článek

Venkovní žaluzie vs. předokenní rolety – jak vybrat správné řešení?

V segmentu stínicí techniky každým rokem roste obliba venkovních řešení. Důvodem je zejména několika násobně vyšší účinnost ve srovnání s vnitřními variantami žalužií či rolet. Jak se ovšem správně zorientovat ovšem v okamžikuc, kdy zvažuje pořízení venkovních žaluzií, nebo předokenních rolet?

13.04.2022 celý článek

Vnitřní rolety Roto - pro váš komfort v podkroví

I v podkroví si můžete zajistit dokonalou ochranu před nepříjemnými oslňujícími slunečními paprsky, které dopadají skrze střešní okna. Představujeme vám proto vnitřní rolety Roto, které nejen vypadají moderně, ale také jsou vysoce funkční.

25.03.2022 celý článek

Realizace zimní zahrady v Popůvkách u Brna

Vážení zákazníci, dnes bychom vám rádi ukázali další povedenou realizaci zimní zahrady.

Přikládáme i PDF s projektem. PDF je ke stažení ZDE. 

09.11.2021 celý článek

Ovládejte střešní okno z pohodlí křesla: ROTO - Designo R6 RotoTronic

Jak si zařídit ovládání střešních oken tak, abyste se nemuseli zvedat z křesla? Pořiďte si střešní okna ROTO - Designo R6 RotoTronic, která mají integrovaný elektrický pohon. S přehledem tak splní i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu moderního bydlení pod střechou. Stačí pouze zapojit do zásuvky. Obsahuje totiž všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna, a to přesně podle zásady „plug & play".

26.10.2021 celý článek

Proč jsou venkovní žaluzie oblíbené mezi zákazníky?

Postrádají vaše nová okna stínící techniku? Jestliže ještě nemáte vyřešené optimální stínění, určitě zvažte venkovní žaluzie. Pro své přednosti jsou zákazníky jednou z nejoblíbenějších stínících technik. V současnosti jsou také nejpoužívanějsím stínicím prvkem moderně pojatých domů.

06.09.2021 celý článek

Vizualizace zdarma: Získejte dokonalou představu o své zimní zahradě

Nejste si jistí, jak by na vašem pozemku zimní zahrada vypala? Chtěli byste získat jasnou představu o její velikosti, tvaru i materiálu? Využijte naší nabídky a nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. S námi vypracovanou vizualizací zimní zahrady bude vaše rozhodování určitě mnohem snazší. Vše navíc můžete s námi odborně konzultovat a zimní zahradu tak dotvořit k vaší plné spokojenosti.

17.08.2021 celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě chrání před přehříváním interiéru.

17.08.2021 celý článek

Hliníková zimní zahrada - pevná konstrukce a moderní vzhled

Zimní zahrada z hliníku oproti plastové vyniká mimořádně dobrou odolností vůči okolním vlivům a počasí. Spolehnout se také můžete na její pevnost a moderní vzhled, ze kterého se budete moci těšit dlouhou dobu. Hliníkovou zahradu pořídíte v téměř jakémkoliv barevném odstínu. Takto bude zahrada perfektně korespondovat s barevným vzhledem vašeho domu.

17.08.2021 celý článek

Interiérové žaluzie - klasika, která nezklame

Pokud chcete účinně ochránit vaše soukromí, regulovat sluneční svit v domě a zároveň chcete okna oživit moderním doplňkem, vsaďte na interiérové žaluzie, které vás rozhodně nezklamou.

17.08.2021 celý článek

Jak připravit terasu na léto? Pořiďte si markýzu.

Chystáte se v létě trávit čas na terase nebo balkonu? Příjemné chvilky relaxování venku může kdykoliv narušit déšť, kroupy nebo nesnesitelné horko. Připravte se na to a nenechte se zaskočit. Pořiďte si venkovní markýzu, která vám umožní užívat si ničím nerušený čas pohody navzdory horkým letním dnům i náhlým přeháňkám.

17.08.2021 celý článek

Výměna starých garážových vrat za nová bez nutnosti stavebních úprav

Chystáte se rekonstruovat garáž? Zjednodušte si práci a vsaďte na privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo, která lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. Tento typ vrat je ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat.

17.08.2021 celý článek

Vnitřní rolety do střešních oken

Při výběru vnitřních rolet do střešních oken je důležité dbát na to, aby nedocházelo k nežádoucímu vysunování rolety. Pro střešní okna je proto vhodné volit rolety ukotvené přímo na křídlo okna.

17.08.2021 celý článek

Konec letním vedrům díky screenové roletě

Objevte způsob, jak si v interiéru navodit příjemný stín i soukromí, aniž byste byli omezeni ve větrání či výhledu. Screenové rolety jsou výborným řešením pro ty, kteří chtějí zamezit slunečnímu záření či nežádoucím pohledům dovnitř, a přitom se nechtějí omezit v kontaktu s venkovním prostředím. Screenové rolety vám totiž nabízejí možnost nebýt vidět, zatímco vy budete vidět vše. 

02.08.2021 celý článek

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete