HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Větrání a vytápění zimní zahrady

Aby vám bylo v zimní zahradě příjemně v létě i v zimě, je potřeba v ní zajistit možnost dostatečného větrání i vytápění.

Vnitřní klima v zimní zahradě můžete na jaře a v létě regulovat pomocí důmyslného větrání. To lze zajistit instalací posuvných či výklopných oken na svislých stěnách nebo střešními okny, které v dnešní době existují i s větrnými a teplotními čidly.

Ideální volbou jsou například zimní zahrady Zenyd s posuvnou střechou, které lze ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Větrání pomocí posuvné střechy je nejen velmi elegantní, ale také praktické, jelikož zajistí opravdu dostatečné větrání vaší zimní zahrady.

Zimní zahrady Zenyd se navíc řadí k absolutní špičce na trhu.Jestliže chcete zimní zahradu využívat i v zimě nebo v ní plánujete pěstovat exotické rostliny, budete potřebovat dostatečné vytápění. Zimní zahradu je v tomto případě možné napojit na stávající topný systém vašeho domu. Pokud to nejde, řeší se tento požadavek instalací samostatného vytápění.

Vaše zimní zahrada může být vytápěná například oblíbeným podlahovým topením, které nikde nezabere místo a nijak nenarušuje vzhled zahrady.
Zpět