HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Zimní zahrada s posuvnými stěnami vnese do vašeho prostoru čerstvý vzduch

Přáli byste si takovou zimní zahradu, kterou můžete kdykoliv celou otevřít a přeměnit ji tak na vzdušnou venkovní terasu? V tom případě je pro vás ideální volbou zimní zahrada s posuvnými stěnami, kterou budete moci libovolně otevřít a propojit ji tak s okolní přírodou.

Elegance takovéto zimní zahrady je doplněná její mimořádnou praktickou stránkou. Můžete ji totiž kdykoliv plně zprůchodnit a vyvětrat. Během zimní sezóny vám skvěle poslouží jako další útulný obytný prostor chráněný před rozmary počasí, přes léto se z ní stane volně přístupná terasa plná čerstvého vzduchu.

Zimní zahrady s posuvnými dveřmi se perfektně hodí nejen pro rodinné domy, ale také je lze použít k zastřešení bazénů nebo venkovního posezení restaurací.

Vybrat si můžete hned ze tří variant otevírání zimní zahrady: skládací stěny, posuvné stěny nebo posuvné skládací stěny za roh.

Skládací stěny zimní zahrady se skládají z panelů, které po složení zaberou velmi málo místa a umožňují úplné otevření velkých ploch. Otevírat je lze jednostranně, doprostřed, nebo oboustranně a skládat se dovnitř nebo ven. Jeden z panelů lze konstruovat i jako klasické dveře.

Posuvné stěny mají vícenásobnou kolejnici, která umožňuje široké otevření čela zahrady, křídla přitom zůstávají na kolejnici. Jedná se o velmi estetické a elegantní řešení.

Posuvné skládací stěny za roh umožňují vytvoření maximálně otevřeného prostoru zimní zahrady. Křídla kloužou po jedné úzké kolejnici, a následně je lze všechny zaparkovat po straně. Křídla je možné posouvat přes roh v úhlech 90° až 270°.Zpět