Hliníková zimní zahrada - pevná konstrukce a moderní vzhled

Nevíte, z jakého materiálu si nechat vyrobit zimní zahradu? Investovat své finance se vám určitě vyplatí tehdy, pokud si zvolíte zimní zahradu z hliníku.

Zimní zahrada z hliníku oproti plastové vyniká mimořádně dobrou odolností vůči okolním vlivům a počasí. Spolehnout se také můžete na její pevnost a moderní vzhled, ze kterého se budete moci těšit dlouhou dobu. Hliníkovou zahradu pořídíte v téměř jakémkoliv barevném odstínu. Takto bude zahrada perfektně korespondovat s barevným vzhledem vašeho domu.

Hliníkové zimní zahrady je také možno stavět jako samonosné s poměrně tenkou konstrukcí. Hliníková konstrukce je nejvyšší třídou v provedení zimních zahrad a vyznačuje se také výbornými izolačními vlastnostmi. Vypadají velmi elegantně a moderně. Perfektně korespondují se současným oblíbeným minimalistickým stylem.

Investice do hliníkové zimní zahrady se vyplatí, jelikož vám odpadnou náklady na její opravu či složitou údržbu. Vyšší pořizovací cena hliníkové zimní zahrady se vám vzhledem k její dlouhé životnosti několikanásobně vyplatí. Tenké hliníkové profily vám navíc zajistí opravdu nádherný a ničím nerušený výhled do přírody.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete