Konec letním vedrům díky screenové roletě

Objevte způsob, jak si v interiéru navodit příjemný stín i soukromí, aniž byste byli omezeni ve větrání či výhledu. Screenové rolety jsou výborným řešením pro ty, kteří chtějí zamezit slunečnímu záření či nežádoucím pohledům dovnitř, a přitom se nechtějí omezit v kontaktu s venkovním prostředím. Screenové rolety vám totiž nabízejí možnost nebýt vidět, zatímco vy budete vidět vše. 

Příjemný stín v interiéru bez přehřívání oken

Jedná se o vysoce účinnou, estetickou a moderní stínicí techniku, s jejíž pomocí lze navodit příjemnou teplotu v interiéru a optimální světelné podmínky. Screenové rolety mají schopnost odrazit nebo pohltit takřka veškeré přímé i rozptýlené sluneční záření, které na ně dopadá. Do interiéru cíleně propustí jen malou část, pomocí jemné perforace. Takto v místnosti docílíte příjemného šera. 

Slunečního záření je screenovou roletou eliminované ještě před oknem a nedochází tak k přehřívání okenní tabule. Plná funkčnost rolety je zajištěna v kterékoliv poloze okenního křídla, což znamená, že i ve stažené poloze můžete okny větrat. 

Vysoce odolné díky vyspělé technologii

Screenové rolety jsou vysoce odolné proti působení vnějších vlivů, jako je vítr, změny teplot a vlhkost. V létě chrání před žhnoucím sluncem, v zimě zase pomáhají snížit spotřebu energie na vytápění domu. Venkovní screenové rolety se hodí do rodinných i administrativních budov všech energetických klasifikací, od úsporného domu až po pasivní.

Novinka na trhu: Venkovní roleta - Handscreen

HANDSCREEN - nový, manuálně ovládaný screen s kompenzační pružinou.

Tato novinka nalezne uplatnění především tam, kde není, nebo je velmi obtížné připojení k elektrické síti. Díky absenci motoru a složitých mechanismů je jeho cena velmi příznivá, proto nalezne uplatnění i v projektových přestavbách budov. Jeho instalace je jednoduchá a rychlá.

Výhody:

  • bez nutnosti připojení na elektrickou energii
  • kompaktní rozměry
  • jednoduchá a rychlá instalace
  • ideální do bytových jednotek
  • příznivá cena

Venkovní screenové rolety Zipscreen

Díky uchycení tkaniny ve vodící liště zvyšuje odolnost rolety vůči větru. V případě použití blackoutové tkaniny zajistí úplné zatemnění místnosti. V této variantě je tkanina uchycená, napnutá a vedená ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je screen extrémně stabilní a vysoce odolný proti silnému větru. Tento typ screenových clon umožňuje realizaci velkých rozměrů.
V uzavřené pozici slouží také jako ochrana proti hmyzu. Tento typ screenu je také nazýván Zipscreen nebo Fixscreen.

Venkovní screenové rolety Screen

Jednoduchá varianta screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčená ve vodících lištách. Je vhodná do všech typů rodinných domků či administrativních budov. Tato varianta  patří mezi často používaná řešení, kde je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo krytá ve spodním lemu látky. Oba systémy se hodí pro různá řešení, takže záleží pouze na Vašich preferencích.

Venkovní screenové rolety Cablescreen

U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné. Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Budovám dodává jednoduchý, minimalistický a ničím nerušený vzhled. Oblíbenou variantou screenových rolet je systém Cablescreen. Vodící lišty jsou nahrazeny lanky, která vedou spodní koncovou lištu. Lanko je připevněno pomocí upínáků k podlaze nebo oknu.
 

 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete