Naše venkovní markýzy odolají nečistotám i náporu slunce

Léto a terasa patří k sobě. Aby vám ale na terase bylo opravdu příjemně, pořiďte si markýzu, která vám poskytne stín v letním horku i praktický přístřešek při malé dešťové přeháňce.

Kvalitní markýzy z naší nabídky dokážou eliminovat až 95 % ostrého slunečního záření. Díky tomu nedochází k přehřívání terasy během slunečného dne. Venkovní markýzy také dokážou bez obav odolat nepříznivým vlivům počasí. Jsou totiž naimpregnované a jejich kvalitní látka vám na slunci jen tak nevybledne. Speciální nanotechnologie navíc zajišťuje voděodolnost markýzy a chrání ji proti špíně i plísni.

Markýzy jsou ideální pro odpočinkové plochy, předzahrádky, výkladní skříně a své uplatnění najdou i při stínění užitkových ploch.

Venkovní markýzy u nás najdete v široké škále provedení. Vybírat také můžete z různých barev. Montujeme markýzy kazetové, výsuvné, kloubové, svislé, boční i sklopné. Na odolnost proti plísním a trvanlivost barev markýzových látek poskytujeme záruku po dobu 10 let.

Vaši markýzu můžete ovládat buďto ručně pomocí kličky nebo automaticky pomocí elektropohonu. Praktickou vychytávkou je speciální čidlo na světlo/vítr, díky kterému se markýza po setmění nebo při příchodu silného větru sama zatáhne. Vy tak budete mít o starost míň.

 

 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3