Nové realizace zimních zahrad VG 17

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili nové realizace zimních zahrad VG 17.

Celoskleněné posuvné stěny VG 15, 17

Posuvný celoskleněný systém zimních zahrad 

Vynikající systém díky své průhlednosti a designu. Tyto celoskleněné posuvné dveře VG 15 jsou založeny na extrémně štíhlém a lehkém systému hliníkových profilů.

Vnější svět a váš vnitřní prostor sjednotí tento posuvný celoskleněný systém. Velké prosklené povrchy vám umožní bloudit bez omezení. Snadné ovládání VG15 a VG17 umožňuje abyste je přesunuli do rohu a za slunečných dnů se může otevřít vaše cesta do zahrady.

Oba systémy VG 15, 17 jsou k dispozici se 2, 3, 4 nebo 5 stopami. Jednotlivé prvky běží na válečcích s kuličkovými ložisky a jsou vybaveny unašeči, které při zavírání automaticky táhnou další prvek.

Tento systém se ovládá a zamyká zevnitř a je perfektním řešením pro balkón nebo terasu. Lze je také použít jako vnitřní přepážky místností. Existuje mnoho možností vybavení a díky bezrámové konstrukci lze dosáhnout maximálního otevření s optimální průhledností; i za rohy.

Technické údaje:

ŠÍŘKA PANELU: Max 2600 mm.
HMOTNOST PANELU: Max 70 kg.
POČET PANELŮ: Max 5 panelů pro boční otevírání, max. 10 panelů pro střední otevírání.
TLOUŠŤKA SKLA: Tvrzené sklo o síle 8-10 mm.
MOŽNOSTI SESTAVENÍ: Až 10 panelů, které lze rozmístit na 2, 3, 4 nebo 5 kolejnicích. Výška spodního kola je nastavitelná.

Více informací o celoskleněných posuvných stěnách VG 15, 17 naleznete zde.

 

 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete