Proč jsou venkovní žaluzie oblíbené mezi zákazníky?

Postrádají vaše nová okna stínící techniku? Jestliže ještě nemáte vyřešené optimální stínění, určitě zvažte venkovní žaluzie. Pro své přednosti jsou zákazníky jednou z nejoblíbenějších stínících technik. V současnosti jsou také nejpoužívanějsím stínicím prvkem moderně pojatých domů.

Pojďme se podívat na důvody, proč vybrat zrovna venkovní žaluzie:

Horko zůstane před okny
Určitě oceníte, že venkovní žaluzie dokážou udržet letní horký vzduch za oknem. Výrazně tím dojde ke snížení vnitřní teploty místnosti ve velkých vedrech. To je hlavní rozdíl oproti vnitřním žaluziím, které sluneční paprsky pustí za okenní sklo. Dá se tedy říct, že pořízením venkovních žaluzií ušetříte náklady na klimatizaci.

Pohodlná regulace světla
Oproti klasickým roletám disponují venkovní žaluzie tou výhodou, že s nimi můžete optimálně regulovat přístup světla. U rolet to tak elegantně nejde. Žaluzie mají sklápěcí lamely, čímž lze dosáhnout regulace světla pomocí naklápění lamel tak, abyste byli maximálně spokojeni. 

Bariéra proti zlodějům a hluku
Pevné venkovní žaluzie dokážou částečně izolovat okna proti hluku z ulice. Současně také okno chrání a odradí případné zloděje, kteří by museli překonat o jednu překážku více.

Dokonalá ochrana soukromí
Venkovní žaluzie vám zajistí soukromí. Nebude k vám vidět, i když je nastavíte tak, aby část světla dovnitř pronikala. Docílíte tak pocitu pohody a bezpečí od nežádoucích pohledů zvenčí. 

 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete