Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě chrání před přehříváním interiéru.

Pořiďte si i vy venkovní žaluzie, které vám poskytnou vysoký komfort bydlení. Naším tipem jsou venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval, které jsou technicky nejdokonalejším typem venkovní žaluzie. Touto žaluzií plně nahrazujeme současný typ Z-90.

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor. Mají moderní vzhled, jsou opatřeny inovativními funkcemi, dobře dovírají a mají menší nábal. Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval mají integrované těsnění, které tlumí případné zvuky při doklopení žaluzie. Tímto je dosaženo maximální tichosti žaluzií.

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval mají lamely ve tvaru Z o šířce 90 mm.
V případě instalace do okenního otvoru svazek vytažených lamel snižuje světlou výšku okna, příp. můžeme žaluzie nainstalovat nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete