Vizualizace zdarma: Získejte dokonalou představu o své zimní zahradě

Nejste si jistí, jak by na vašem pozemku zimní zahrada vypala? Chtěli byste získat jasnou představu o její velikosti, tvaru i materiálu? Využijte naší nabídky a nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. S námi vypracovanou vizualizací zimní zahrady bude vaše rozhodování určitě mnohem snazší. Vše navíc můžete s námi odborně konzultovat a zimní zahradu tak dotvořit k vaší plné spokojenosti.

U nás můžete vybrat hned z několika typů zimních zahrad, přičemž každý má své nesporné přednosti. Zajímavou novinkou jsou zimní zahrady s posuvnými stěnami, které nabízejí zcela nové možnosti využití. Posuvné stěny zimní zahrady jsou tvořeny panely, které po složení zaberou velmi málo místa. Díky tomu můžete otevřít velké plochy úplně. Otevírat je lze jednostranně, doprostřed, nebo oboustranně a skládat se dovnitř nebo ven. Jeden z panelů lze konstruovat i jako klasické dveře. Posuvné stěny jsou tvořeny vícenásobnou kolejnicí. Ta umožňuje široké otevření čela zahrady, křídla přitom zůstávají na kolejnici. Posuvné skládací stěny za roh lze posouvat přes roh v úhlech 90° až 270°. Díky tomu dosáhnete maximálně otevřeného prostoru zimní zahrady.

Zimní zahrady s posuvnými stěnami jsou vhodné pro zastřešení teras, bazénů nebo venkovního posezení restaurací. Nabídnout vám můžeme hned 3 varianty otevírání zimní zahrady: skládací stěny, posuvné stěny nebo posuvné skládací stěny za roh. Užívejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete