Vnitřní rolety do střešních oken

Při výběru vnitřních rolet do střešních oken je důležité dbát na to, aby nedocházelo k nežádoucímu vysunování rolety. Pro střešní okna je proto vhodné volit rolety ukotvené přímo na křídlo okna.

Naším tipem jsou proto např. látkové rolety Fantazie, které jsou speciálně určeny pro stínění střešních oken. Propracovaný systém této rolety i při sklonu okna zaručí, že nedojde k vysunutí látky z postranních lišt. Odolná konstrukce látkové rolety Fantazie se skládá z hřídele o průměru 20 mm, která je uložena v hliníkové kazetě. Spodní ukončovací profil obsahuje těsnící kartáček.

Ovládání těchto rolet je navíc velice praktické. Látková roleta Fantazie se může ovládat ručně pomocí tahu za spodní ukončovací profil látky. V případě vysoko umístěného střešního okna lze roletu snadno ovládat pomocí ovládací tyče o délce 1, 1,5 a 2 m. Díky použitému mechanismu lze roletu zastavit v jakékoliv poloze. Horní kazeta, postranní lišty i spodní ukončovací profil je dodáván v elegantním, stříbrném provedení.

Máte zájem o látkové střešní rolety Fantazie? Nabízíme vám profesionální montáž střešních látkových rolet. Využijte proto naše služby. Z širokého vzorníku látek a barev si navíc můžete vybrat přesně takový vzhled rolety, který bude dokonale ladit s vaším interiérem.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete