Vnitřní rolety Roto - pro váš komfort v podkroví

I v podkroví si můžete zajistit dokonalou ochranu před nepříjemnými oslňujícími slunečními paprsky, které dopadají skrze střešní okna. Představujeme vám proto vnitřní rolety Roto, které nejen vypadají moderně, ale také jsou vysoce funkční.

Vnitřní rolety Roto jsou vysoce kvalitní. Látky, které jsou pro výrobu rolet používané, jsou impregnované a stálobarevné. Jejich design vám příjemně oživí vaše podkroví. Lze je udržovat vlhkým hadříkem. U nás můžete vybírat ze 38 moderních vzorů a z více než 80 barev.

Výhody rolet Roto:

  • snadná montáž díky uložení do kazety

  • ochrana proti pronikavému slunečnímu světlu

  • chrání před nežádoucími pohledy dovnitř

  • impregnované, stálobarevné

  • udržovatelné vlhkým hadrem

Vnitřní roleta Standard

Jednoduché a vysoce spolehlivé řešení před jasným slunečním světlem. Připevňují se na vnitřní stranu střešního okna. Vodící lišta se připevňuje ve třech místech. Spolehlivě chrání před oslnivými paprsky.

Vnitřní roleta Exclusiv

Dekorativní světlopropustná roleta Exclusiv vám skvěle poslouží jako ochrana proti přímému slunci a zároveň chrání soukromí. Roleta je vedena postranními lištami, které umožňují vytáhnout či stáhnout roletu do libovolné polohy. Látka rolety je impregnována.

Zatemňující rolety

Když chcete mít v místnosti dokonalou tmu, oceníte zatemňující rolety Roto. Ty vám umožní se v létě podívat na film nebo se naprosto nerušeně vyspat. Zatemňovací roleta Roto je vyrobená ze speciální potahované látky, která nedává paprskům světla žádnou šanci. Vedení rolety v bočních lištách navíc zabraňuje pronikání světla po stranách.

Plisované rolety

Pokud si přejete ochranu proti slunečnímu světlu, zatemnění nebo jenom dekoraci, nabídka plisovaných rolet Roto je dost široká a zajisté si z ní spokojeně vyberete. Plisované rolety Roto se stahují a vytahují plynule a jsou tedy velice snadné na obsluhu. Zvolit si můžete manuální nebo elektrické ovládání rolet dle vašich nároků. Vybírat můžete podle kvality látky nebo podle funkce.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete