Výměna starých garážových vrat za nová bez nutnosti stavebních úprav

Chystáte se rekonstruovat garáž? Zjednodušte si práci a vsaďte na privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo, která lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. Tento typ vrat je ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat.

Pro montáž vrat TRIDO Evo se využívají stávající ocelové nebo dřevěné zárubně původních vrat. Díky tomu, že se vrata montují na vnější stranu otvoru, nezkracují užitnou délku garáže. Po vysazení a odstranění křídel vrat se z exteriéru osadí nosný rám vodících kolejnic nových sekčních vrat. Ten stávající zárubeň z exteriéru opticky překryje a zajistí tak opravdu elegantní řešení.

Vratové křídlo TRIDO Evo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním přispívá k vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem vrat. Určitě oceníte, že spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány, čímž se eliminuje například skřínutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Díky tomu, že vrata nadlehčuje pružina, je také ruční nouzové ovládání vrat snadné a nevyžaduje velkou námahu.

Sekční vrata TRIDO jsou také výjimečná velmi tichým chodem. Jejich spolehlivost a dlouhou životnost navíc zajišťuje automatický pohon od německého výrobce SOMMER, který je naprostou špičkou v oboru automatizace.

Sekční garážová vrata TRIDO Evo tak představují skutečnou revoluci ve výměně starých garážových vrat bez nutnosti vybourání zárubně starých vrat a zapravování otvoru.

Plánujete měnit stará garážová vrata za nová a nechcete bourat? Nemusíte!

Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání.

Sekcni-garazova-vrata-TRIDO-Evo 

Uvažujete o nových garážových vratech? Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání jsou sekční garážová vrata TRIDO Evo. Jejich montáž je možná bez bourání původních zárubní. Díky tomu nebudete muset zapravovat zdi a uklízet nepořádek. Montáž sekčních garážových vrat TRIDO Evo je navíc velice rychlá, a to za pouhé 3 hodiny.

Moderní vzhled, který dodá garáži na atraktivitě

Sekční garážová vrata TRIDO Evo mají výrazný rám, který se stane zajímavým prvkem vaší garáže. Tímto se vrata TRIDO Evo odlišují od běžných sekčních vrat. Rám vrat se montuje před stavební otvor, čehož lze efektně využít i v novostavbách.

Spolehlivé těsnění a bezporuchový provoz

Sekční garážová vrata TRIDO Evo mají boční těsnění, které utěsňuje zavřená vrata po celém jejich obvodu. Vratové křídlo je dotlačeno na těsnění až při plné zavřené poloze. Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Také zlepšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. Oceníte také bezporuchový provoz garážových vrat, který zajišťují kvalitní komponenty jako jsou např. pohony. Tímto je docílena dlouhá životnost vrat.

Tichý pohyb vrat zaručen

Spolehlivý a tichý pohyb vrat zajistí originální kolečka s kuličkovými ložisky. Moderní způsob spojování plechů metodou TOX je navržen pro dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

Vysoká životnost podlahového těsnění

Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. 

Flexibilní provedení bočních pantů

Originální kolečka s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivý a tichý pohyb vrat.

Moderní způsob spojování plechů

Spojování plechů moderní metodou TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete