Aktuality

Proč jsou venkovní žaluzie oblíbené mezi zákazníky?

Postrádají vaše nová okna stínící techniku? Jestliže ještě nemáte vyřešené optimální stínění, určitě zvažte venkovní žaluzie. Pro své přednosti jsou zákazníky jednou z nejoblíbenějších stínících technik. V současnosti jsou také nejpoužívanějsím stínicím prvkem moderně pojatých domů.

06.09.2021 celý článek

Výměna starých garážových vrat za nová bez nutnosti stavebních úprav

Chystáte se rekonstruovat garáž? Zjednodušte si práci a vsaďte na privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo, která lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. Tento typ vrat je ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat.

17.08.2021 celý článek

Vnitřní rolety do střešních oken

Při výběru vnitřních rolet do střešních oken je důležité dbát na to, aby nedocházelo k nežádoucímu vysunování rolety. Pro střešní okna je proto vhodné volit rolety ukotvené přímo na křídlo okna.

17.08.2021 celý článek

Vizualizace zdarma: Získejte dokonalou představu o své zimní zahradě

Nejste si jistí, jak by na vašem pozemku zimní zahrada vypala? Chtěli byste získat jasnou představu o její velikosti, tvaru i materiálu? Využijte naší nabídky a nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. S námi vypracovanou vizualizací zimní zahrady bude vaše rozhodování určitě mnohem snazší. Vše navíc můžete s námi odborně konzultovat a zimní zahradu tak dotvořit k vaší plné spokojenosti.

17.08.2021 celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval

Venkovní žaluzie se v poslední době řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií. Nejčastěji se používají ke stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě chrání před přehříváním interiéru.

17.08.2021 celý článek

Hliníková zimní zahrada - pevná konstrukce a moderní vzhled

Zimní zahrada z hliníku oproti plastové vyniká mimořádně dobrou odolností vůči okolním vlivům a počasí. Spolehnout se také můžete na její pevnost a moderní vzhled, ze kterého se budete moci těšit dlouhou dobu. Hliníkovou zahradu pořídíte v téměř jakémkoliv barevném odstínu. Takto bude zahrada perfektně korespondovat s barevným vzhledem vašeho domu.

17.08.2021 celý článek

Interiérové žaluzie - klasika, která nezklame

Pokud chcete účinně ochránit vaše soukromí, regulovat sluneční svit v domě a zároveň chcete okna oživit moderním doplňkem, vsaďte na interiérové žaluzie, které vás rozhodně nezklamou.

17.08.2021 celý článek

Jak připravit terasu na léto? Pořiďte si markýzu.

Chystáte se v létě trávit čas na terase nebo balkonu? Příjemné chvilky relaxování venku může kdykoliv narušit déšť, kroupy nebo nesnesitelné horko. Připravte se na to a nenechte se zaskočit. Pořiďte si venkovní markýzu, která vám umožní užívat si ničím nerušený čas pohody navzdory horkým letním dnům i náhlým přeháňkám.

17.08.2021 celý článek

Konec letním vedrům díky screenové roletě

Objevte způsob, jak si v interiéru navodit příjemný stín i soukromí, aniž byste byli omezeni ve větrání či výhledu. Screenové rolety jsou výborným řešením pro ty, kteří chtějí zamezit slunečnímu záření či nežádoucím pohledům dovnitř, a přitom se nechtějí omezit v kontaktu s venkovním prostředím. Screenové rolety vám totiž nabízejí možnost nebýt vidět, zatímco vy budete vidět vše. 

02.08.2021 celý článek
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete