Zimní zahrada jako další místnost v domě

Zařiďte si svůj obytný prostor skutečně originálně a pořiďte si zimní zahradu, která se může stát další obytnou místností vašeho domu. Díky zimní zahradě navíc můžete být v blízkosti přírody kdykoliv zatoužíte, a to v jakémkoliv počasí. Zimní zahrada totiž může sloužit např. jako ateliér, pracovna, jídelní kout, obývací pokoj nebo může být místem, kde budete pěstovat rostliny.

Tomuto požadavku se poté přizpůsobuje volba materiálů a technických zařízení, jako je např. vytápění, větrání a stínění. Dále je důležité stanovit velikost zimní zahrady, která se odvíjí od toho, k čemu bude zimní zahrada sloužit. Pokud si přejete, aby byla zahrada přístupná z více míst, zajisté oceníte větší rozměry. V neposlední řadě je také důležité zvolit vhodnou orientaci zimní zahrady na světovou stranu tak, aby do ní svítilo slunce přesně tak, jak potřebujete.

Poloha zimní zahrady je přímo závislá na poloze a členění vašeho domu. My vám vypracujeme projekt zimní zahrady přesně na míru vašim představám a možnostem vašeho domu. V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
<< Zpět

Kontakt

Email: schildova@hzb.cz, vzorkovna@hzb.cz
Telefon: 541 245 799, 775 945 921, 541 245 727
Adresa: Pražská 136, Brno- Bosonohy, 642 00

Plastová okna a dveře v Brně - HZB spol. s r.o. (c) 2011
Enjoyed with Digimadi.com