Jsou výhodnější vnitřní nebo venkovní žaluzie?

Chcete si pořídit stínění oken, ale nevíte zda dát přednost venkovním nebo vnitřním žaluziím? Oba dva typy žaluzií mají své výhody.
Vnitřní žaluzie dodají vašemu interiéru styl a stanou se jeho neoddělitelnou součástí. Zvolit si můžete horizontální žaluzie, které jsou vyrobené z hliníku, snadno se ovládají a jsou cenově dostupné pro každého, nebo vertikální žaluzie, které jsou skvělým designovým doplňkem a kromě stínění také nahrazují funkci záclon nebo závěsů. Pokud pro vaše okna zvolíte venkovní žaluzie, zajistíte si tím nejen perfektní stínění, ale také zamezíte nežádoucímu úniky tepla přes prosklené okenní tabule.
Venkovní žaluzie totiž mají skvělé tepelně izolační vlastnosti a dokážou tlumit i nadměrný hluk z venčí. Ovládají se snadno z pohodlí vaší místnosti a lze je mít stažené i při otevřeném okně. Venkovní i vnitřní žaluzie vám tak nabídnou kvalitní stínění i komfort při ovládání. Záleží pouze na vás, kterým dáte přednost. Naše firma žaluzie dle vašeho výběru namontuje. Vybírat můžete z různých barev a materiálů.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
<< Zpět

Kontakt

Email: schildova@hzb.cz, vzorkovna@hzb.cz
Telefon: 541 245 799, 775 945 921, 541 245 727
Adresa: Pražská 136, Brno- Bosonohy, 642 00

Plastová okna a dveře v Brně - HZB spol. s r.o. (c) 2011
Enjoyed with Digimadi.com