Dvoubarevné dveřní výplně

Základní provedení

Jádro výplně vyrábíme z 20 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS). To je materiál, který je lehký, nepodléhá vlivům stárnutí a zajišťuje dveřním výplním vysokou izolační schopnost. Toto jádro je určeno pro plastové (ABS) dveřní výplně v bílé barvě, pro HPL dveřní výplně, pro hliníko-plastové překryvné dveřní výplně a pro hliníkové dveřní výplně.

Vyztužené provedení

Vyrábíme ke zvýšení mechanické odolnosti. Tuto zvýšenou tuhost řešíme u plastových (ABS) dveřních výplní částečným nahrazením izolační vrstvy XPS deskou z tvrzené polyuretanové směsi (TPR) o síle 10 mm. Tato konstrukce je povinná pro plastové (ABS) dveřní výplně s (dřevo)dekorovým povrchem. Rovněž je povinná pro modely dvoubarevných výplní – K101 až K112.

Zesílené provedení

Dosahujeme rozšiřováním izolační vrstvy XPS, zajišťuje zlepšení hodnoty součinitele prostupu tepla.

U překryvného provedení

Vyrábíme vnější (překryvnou) pohledovou stranu z hliníku o tloušťce 2 mm. Vnější hliníkový plech povrchově upravujeme buď práškovým lakováním, nebo ho potahujeme dekorativní fólií. Může být také upraven eloxováním, nebo speciálním lakováním. Vnitřní (nepřekryvná) pohledová strana výplně je vyrobena pro hliníkové dveře z hliníkového plechu o základní tloušťce 1,5 a pro plastové dveře z plastové (ABS) desky o tloušťce 2 mm, jejíž svrchní vrstvu tvoří buď akrylát (PMMA), nebo dekorativní fólie. Všechny hliníkové výplně řady B je také možné dodat jako oboustranně překryvné (oboustranně překrývající rám dveřního křídla).

Pro extrémně namáhané dveře

Pro restaurace, kanceláře aj. veřejné budovy je především určena výplň s jádrem z 20 mm silné desky z tvrzené polyuretanové směsi (TPR). Na toto provedení výplní se však z důvodu vyšší hodnoty součinitele prostupu tepla nevztahují platné certifikáty firmy VP trend s. r. o. na plastové dveřní výplně a má některé specielní vlastnosti i odlišnosti od standardního provedení.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete