Dvoukřídlá vrata a dveře

Klasika v moderním provedení. 

Alternativu pro sekční a posuvná vrata nabízejí dvoukřídlá garážová vrata, která se hodí pro rekonstrukce i pro novostavby. Dvoukřídlá vrata lze využít také jako dveře pro vstup osob do garáže. Vynikají moderním vzhledem, elegantním designem a vysokou užitnou hodnotou.

Dvoukridla_vrata_a_dvere  

Samostatné vstupní dveře do garáže

Ke garážovým vratům nabízíme i vstupní dveře mimo vrata ve stejném designu, vyrobené z pevných hliníkových profilů jako dvoukřídlá vrata. Křídla vrat mohou být stejně široká, ale i asymetrická (jedno menší pro průchod místo dveří).

Systém z hliníkových profilů

Dvoukřídlá vrata a dveře se skládají kvalitních hliníkových profilů. Zajišťují vyšší tuhost vratového křídla. Nabízejí také široké možnosti prosklení. Mohou být doplněny prosklením akrylátem nebo sklem, v provedení - čiré, průsvitné nebo satén. V případě dvoukřídlých vrat i dveří je možné dvojité nebo trojité prosklení.

Široké možnosti prosklení

Vrata i dveře lze doplnit prosklením akrylátem nebo sklem, v provedení čiré, průsvitné nebo satén. U dvoukřídlích vrat i dveří je možné dvojité nebo trojité prosklení.

Přerušení tepelného mostu

Křídlová vrata vyrabíme i z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem (PTM). Tepelný most představuje nezateplené místo mezi dvěma prostory, které jsou rozdílně vytápěny.

Pestrá nabídka doplňků

Pro bezpečné uzamčení nabízíme centrální rozvoru a tříbodový zámek, samozavírač pro automatické uzavření vrat, nadsvětlík nad vstupní dveře a spoustu dalších doplňků.

Rozdílné šířky vratových křídel

Křídla vrat mohou být stejně široká, ale i asymetrická (jedno menší pro průchod místo dveří).

Aretace křídel při otevření

Pro zabránění uzavření při vjezdu auta (například poryvem větru) mají naše křídlová vrata aretaci křídel.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete