Fasádní vrata

Vylaďte svou garáž k absolutní dokonalosti.

Pokud uvažujete o nových garážových vratech a přáli byste si, aby byla co nejvíce nenápadná a nijak nenarušovala design vašeho domu, potom jsou pro vás jako stvořená fasádní garážová vrata Trido.

Fasádní neboli také strukturální garážová vrata Trido jsou navržena tak, aby splývala s fasádou domu. Tato vrata totiž nesou stejný obklad, jako okolí stěny. Může se jednat o kovový obklad, obklad ze dřeva, skla a jiných moderních materiálů.

Fasádní garážová vrata Trido dodají vašemu domu eleganci a styl. Jedná se o funkční a zároveň estetický prvek, který je v současnosti vyhledávaný také v moderní architektuře. S námi si nyní tento jedinečný vzhled garáže můžete dopřát i vy.

V případě, že máte zájem o fasádní vrata, je vhodné konzultovat jejich montáž ve všech fázích stavby, a to od projektu, hrubou stavbu až po instalaci obložení.

Fasadni_vrata_Trido  

Dokonalé těsnění podél celého obvodu

Boční těsnění dokonale utěsňuje zavřená vrata po celém jejich obvodu. Vratové křídlo je dotlačeno na těsnění až při plné zavřené poloze.

Bezporuchový provoz

Pečlivě zpracované komponenty jako např. pohony zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz garážových vrat TRIDO.

Vysoká životnost podlahového těsnění

Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. 

Flexibilní provedení bočních pantů

Originální kolečka s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivý a tichý pohyb vrat.

Moderní způsob spojování plechů

Spojování plechů moderní metodou TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete