Garážová vrata

Garážová vrata TRIDO a MINIROL, to je komfort a bezpečnost pro vaši garáž.

Zvolte si pro vaši garáž nejlepší garážová vrata na trhu. Vyberte si garážová vrata TRIDO, nebo posuvná vrata MINIROL a uvidíte, že nebudete litovat.

Garážová vrata v sobě snoubí moderní design a pokrokové technologie. Svým atraktivním vzhledem perfektně doplní váš dům a jako lusknutím prstu promění obyčejnou garáž v oku lahodící skvost.

Sekční garážová vrata dodáváme s inteligentním pohonem nové generace od německého výrobce.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete