Hliníkové dveřní výplně

Základní provedení

Jádro výplně vyrábíme z 20 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS). To je materiál, který je lehký, nepodléhá vlivům stárnutí a zajišťuje dveřním výplním vysokou izolační schopnost. Toto jádro je určeno pro plastové (ABS) dveřní výplně v bílé barvě, pro HPL dveřní výplně, pro hliníko-plastové překryvné dveřní výplně a pro hliníkové dveřní výplně.

Vyztužené provedení

Vyrábíme ke zvýšení mechanické odolnosti. Tuto zvýšenou tuhost řešíme u plastových (ABS) dveřních výplní částečným nahrazením izolační vrstvy XPS deskou z tvrzené polyuretanové směsi (TPR) o síle 10 mm. Tato konstrukce je povinná pro plastové (ABS) dveřní výplně s (dřevo)dekorovým povrchem. Rovněž je povinná pro modely dvoubarevných výplní – K101 až K112.

Zesílené provedení

Dosahujeme rozšiřováním izolační vrstvy XPS, zajišťuje zlepšení hodnoty součinitele prostupu tepla.

U překryvného provedení

Vyrábíme vnější (překryvnou) pohledovou stranu z hliníku o tloušťce 2 mm. Vnější hliníkový plech povrchově upravujeme buď práškovým lakováním, nebo ho potahujeme dekorativní fólií. Může být také upraven eloxováním, nebo speciálním lakováním. Vnitřní (nepřekryvná) pohledová strana výplně je vyrobena pro hliníkové dveře z hliníkového plechu o základní tloušťce 1,5 a pro plastové dveře z plastové (ABS) desky o tloušťce 2 mm, jejíž svrchní vrstvu tvoří buď akrylát (PMMA), nebo dekorativní fólie. Všechny hliníkové výplně řady B je také možné dodat jako oboustranně překryvné (oboustranně překrývající rám dveřního křídla).

Pro extrémně namáhané dveře

Pro restaurace, kanceláře aj. veřejné budovy je především určena výplň s jádrem z 20 mm silné desky z tvrzené polyuretanové směsi (TPR). Na toto provedení výplní se však z důvodu vyšší hodnoty součinitele prostupu tepla nevztahují platné certifikáty firmy VP trend s. r. o. na plastové dveřní výplně a má některé specielní vlastnosti i odlišnosti od standardního provedení.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3