Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu si lidé pořizují z mnoha různých důvodů.Nejčastěji chtějí být více v kontaktu s přírodou - potažmo rostlinami, kterým se zde celoročně výborně daří. Také zvětšení  obytné plochy domu či bytu pro příjemné trávení volného času může být vhodná motivace k realizaci.

Vyšší pořizovací cenu bohatě vynahradí nádherný výhled do zahrady či okolní krajiny.

Aby se investice do zimní zahrady vyplatila, je třeba při návrhu počítat s vhodným vytápěním v chladných dnech nebo naopak s klimatizací pro období velmi teplá.

Realizace hliníkové zimní zahrady

Hlinikova-zimni-zahrada   

Správný projekt Vám ušetří nejen peníze, ale hlavně zklamání.

Zimní zahrady pro Vás realizujeme již víc jak 20 let.

Hliníková nebo plastová konstrukce zimní zahrady?

Chtěli byste zimní zahradu s velice dlouhou životností? Právě takovou je zimní zahrada s hliníkovou konstrukcí! Hliníkové profily jsou vysoce kvalitní, odolné a mají velice dobré statické vlastnosti. Právě proto má hliníková zimní zahrada velmi vysokou životnost a vydrží vám v perfektním stavu mnoho let!

Hliníková konstrukce je nejvyšší třídou v provedení zimních zahrad a vyznačuje se také výbornými izolačními vlastnostmi. Díky tomu vám hliníková zimní zahrada zajistí opravdový komfort pro obývání.

Zahrada s hliníkovou konstrukcí má oproti plastové zejména tu výhodu, že nepodléhá rozmarům počasí a teplotním výkyvům. Hliníkové zahrady dokážou navíc velice dobře odolávat vlhkosti, což je mimo jiné významným faktorem tehdy, pokud se rozhodnete prostor zimní zahrady využívat k pěstování rostlin.

Hliníkové profily se dají pořídit téměř v jakémkoliv barevném odstínu a vzhled vaší hliníkové zimní zahrady si tak můžete dokonale přizpůsobit vlastním představám. Vzhledem k dobré pevnosti, je možné hliníkové zimní zahrady stavět jako samonosné s poměrně tenkou konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady navíc vypadají velmi elegantně a moderně. Perfektně korespondují se současným oblíbeným minimalistickým stylem.

Vyšší pořizovací cena hliníkové zimné zahrady se vám vzhledem k její dlouhé životnosti několikanásobně vyplatí. Tenké hliníkové profily vám navíc zajistí opravdu nádherný a ničím nerušený výhled do okolní krajiny.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete