Zelená úsporám

Jsme odborným dodavatelem

Čerpejte výhody programu ZELENÁ ÚSPORÁM také díky firmě HZB spol. s r.o. !

O PROGRAMU ZELENÁ ÚSPORÁM

V dubnu 2009 byl Ministerstvem životního prostředí ČR spuštěn dotační program „ZELENÁ ÚSPORÁM", který spravuje Státní fond životního prostředí.

Program Zelená úsporám se zaměřuje na investice do energetických úspor při rekonstrukcích a novostavbách v rodinných a bytových domech a také na novou výstavbu pasivních domů.

U rodinných domů státní příspěvek běžně dosahuje 850 – 1.500 Kč / m2 podlahové plochy, maximální výše je až 2.200 Kč / m2.

Podpora v rámci programu Zelená úsporám je nastavena tak, aby prostředky mohly být čerpány v průběhu celého období od vyhlášení programu do 31. prosince 2012. Žádosti o podporu budou přijímány do 30. června 2012 nebo do vyčerpání finančních prostředků programu. O dotaci lze žádat jak před realizací projektů, tak i po ní, nebude však možné žádat o podporu projektů dokončených před vyhlášením programu. Podporu je možné poskytnout na zařízení instalovaná v obytných domech, nikoli např. v objektech určených k individuální rekreaci nebo průmyslových objektech, a to ani v případě, že zde má žadatel trvalé bydliště. Stejně tak není možné podporu poskytnout v jednotlivých bytech bytových domů. O dotaci je možné žádat i zpětně, nemusíte zahájení svého projektu odkládat až do vyřízení všech potřebných formalit.

VĚŘTE SVÉMU ODBORNÉMU DODAVATELI

Firma je zařazena v Seznamu odborných dodavatelů Státního fondu životního prostředí a pořízení nových oken a zateplení budovy, ať již fasády, střechy nebo sklepů naší firmou tak může být v rámci programu „ZELENÁ ÚSPORÁM" od státu finančně podpořeno.

Zkušení pracovníci firmy HZB Vám navrhnou takové řešení, které bude zárukou získání dotace z dotačního programu Zelená úsporám. Připravíme Vám projekt a další podklady k žádosti o dotaci , případně i kompletní žádost k podání na SFŽP. Zdarma vypracujeme cenovou nabídku na realizovaná opatření.

Díky programu Zelená úsporám však můžete získat až 100% ceny nových oken!

Naše firma Vám nabízí:

  • zpracování projektu a výpočtů
  • vyplnění a podání žádosti o dotaci včetně všech náležitostí
  • výrobu a montáž nových oken ať už plastových nebo dřevěných, která splňují podmínky pro čerpání podpory
  • zhotovení komplexního zateplení ať už polystyrenem nebo minerální vatou
  • Navštivte naše provozovny a my Vám rádi poradíme!
Více informací najdete na stránkách:

http://www.sfzp.cz/

http://www.zelenausporam.cz/

Kontakt

Email: schildova@hzb.cz, vzorkovna@hzb.cz
Telefon: 541 245 799, 775 945 921, 541 245 727
Adresa: Pražská 136, Brno- Bosonohy, 642 00

Plastová okna a dveře v Brně - HZB spol. s r.o. (c) 2011
Enjoyed with Digimadi.com