O nás

Naše firma HZB spol. s ro je zde pro vás od roku 1995. HZB_sidlo_firmy 

HZB spol. s.r.o.  
Pražská 136
642 00 Brno – Bosonohy
hzb@hzb.cz

Jednatel:
Božetěch Bárta
email: barta@hzb.cz
Tel.: +420 775 945 921

Obchodní oddělení:  
Jana Schildová
email: schildova@hzb.cz
Tel.: +420 541 245 799

Technik:  
Petr Hudec
email: technik@hzb.cz
Tel.: +420 608 945 922

Specializujeme se na: zimní zahrady , střešní okna ROTO , plastová okna , hliníková okna a dveře , garážová vrata Trido.

Dále v naší nabídce najdete ucelený program pro venkovní i vnitřní stínění a to zejména: venkovní žaluzie , vnitřní svislé žaluzie , vnitřní horizontální žaluzie , markýzy , předokenní rolety , vnitřní rolety, venkovní screenové rolety , sítě proti hmyzu a veškeré doplňky, které zvyšují komfort vašeho bydlení. 

V našem nabídkovém sortimentu je také zateplování budov, díky kterému radikálně snížíte energetickou náročnost Vaší nemovitosti.

Jsme odborným dodavatelem dotačního programu SFŽP Zelená úsporám. Zajistíme Vám odborné posouzení a zpracování projektu včetně podávání žádostí. 

Kudy se k nám dostanete:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete