Bioklimatické pergoly patří mezi nejmodernější trendy v oblasti hliníkových zahradních pergol

Bioklimatické pergoly patří mezi nejmodernější trendy v oblasti hliníkových zahradních pergol.  

Jejich hlavní předností je zastřešení tvořené naklápěcími lamelami, díky kterým dosahuje efektivní regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu, čímž zajistí příjemné strávené chvíli pod Vaší pergolou.

Bioklimatické pergoly mají velmi elegantní i moderní vzhled a udávají trend v oblasti hliníkových zahradních i stínícíh staveb.

Bioklimatické pergoly mohou být v různých kombinacích a tvarech, z tohoto důvodu nám pošlete vaši představu na email: hzb@hzb.cz nebo nám zavolejte na tel.: +420 541 245 799 kde se vám bude věnovat náš technik.

Předností bioklimatických pergol je otočná lamelová střecha, která funguje jak proti dešti tak i stíní proti slunci + odvětrává přehřátých vzduch nejen v letních měsících, čímž je vzduch uvnitř pergoly ideální.

Bioklimatické pergoly jsou kombinací využití přírodní energie a moderních konstrukčních materiálů s cílem dosažení maximálního komfortu při posezení pod samotnou pergolou. 

Řada možností nám naskýtá bioklimatická pergola : pohyblivý slunolam, střešní markýzy či screenové rolety a další prvky jsou dálkově ovládané pro maximální komfort zákazníků a to vše za přijatelné ceny.

Technické specifikace bioklimatických pergol

Bioklimatické pergoly jsou populární řešení zastřešení terasy pro moderní stavby. Tento typ pergol má zcela rovnou obvodovou konstrukci (bez sklonu) a střechu tvoří hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) v rozmezí od 0° do 135°.

Při uzavřených lamelách pergoly docílíte “naprosto pevné střechy”, která Vás plně ochrání před sluncem a deštěm. Extrudované hliníkové lamely jsou uloženy ve spádu vždy k motoru a na této straně musí být taktéž instalovány odtokové sloupy.

Odtok vody je vždy integrován uvnitř nosné stojiny pergoly a v závislosti na velikosti se určuje počet odtokových sloupů (do 17 m2 je pouze jeden sloup, nad 17 m2 se již používají 2 odtokové sloupy). Provedení pergoly může být na 4 sloupech (tzv. samostatně stojící) nebo částečně kotvené na domě.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete