Garážová vrata

Garážová vrata TRIDO a MINIROL.

Je snadné vybrat si garážová vrata, když předem víte, co od nich očekávat.

Zvolte si pro vaši garáž nejlepší garážová vrata na trhu. Vyberte si garážová vrata TRIDO, nebo posuvná vrata MINIROL a uvidíte, že nebudete litovat.

Garážová vrata v sobě snoubí moderní design a pokrokové technologie. Svým atraktivním vzhledem perfektně doplní váš dům a jako lusknutím prstu promění obyčejnou garáž v oku lahodící skvost.

Sekční garážová vrata dodáváme s inteligentním pohonem nové generace od německého výrobce.

Rolovací garážová vrata - MINIROL

Rolovací garážová vrata tvoří inteligentní prvek Vašeho domu. 

Konstrukční řešení garážových vrat umožňuje maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy.
Garážová vrata Minirol se mohou umístit i do prostor, kde to s jinými typy vrat nelze. Rolovací vrata Minirol vyrábíme na míru, takže rozměry vrat můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům.

Rolovací garážová vrata - MINIROL5 

Sekční garážová vrata - TRIDO Evo

Plánujete měnit stará garážová vrata za nová a nechcete bourat? Nemusíte!

Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání

Uvažujete o nových garážových vratech? Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání jsou sekční garážová vrata TRIDO Evo. Jejich montáž je možná bez bourání původních zárubní. Díky tomu nebudete muset zapravovat zdi a uklízet nepořádek. Montáž sekčních garážových vrat TRIDO Evo je navíc velice rychlá, a to za pouhé 3 hodiny.

Sekcni-garazova-vrata-TRIDO-Evo 

Sekční garážová vrata - TRIDO Style

Nadstandardně vybavená garážová vrata již nemusí být pouhým snem.

Pořiďte si sekční garážová vrata TRIDO Style a nedělejte kompromisy.

Sekční garážová vrata TRIDO Style mají rozměrové omezení šířky 600 cm a výšky 313 cm, což znamená, že vyhovují téměř 100 % všech garáží. Jsou vhodné i do dvougaráží a pro dodávkové vozy.

Sekcni-garazova-vrata-TRIDO-Style 

Sekční garážová vrata - TRIDO Easy

Představujeme nejjednodušší a také velice ekonomickou verzi vrat TRIDO.

I přesto zůstává zachována mimořádná kvalita vrat, která obstojí v konkurenci.

Sekční garážová vrata TRIDO Easy vyžadují minimálně nadpraží a ostění. Instalace těchto vrat je bez větších problémů. Rozměrové omezení vrat totiž vyhovuje naprosté většině běžných garáží.

Sekční garážová vrata - TRIDO Easy 

Sekční garážová vrata - TRIDO Mini

Pro minimální stavební rozměry ostění a nadpraží jsou ideální volbou sekční garážová vrata TRIDO Mini.

Pro značku TRIDO totiž není malé ostění a nadpraží překážkou. 

Sekcni-garazova-vrata-Trido-MINI 

Dvoukřídlá vrata a dveře

Klasika v moderním provedení. 

Alternativu pro sekční a posuvná vrata nabízejí dvoukřídlá garážová vrata, která se hodí pro rekonstrukce i pro novostavby. Dvoukřídlá vrata lze využít také jako dveře pro vstup osob do garáže. Vynikají moderním vzhledem, elegantním designem a vysokou užitnou hodnotou.

Dvoukřídlá vrata a dveře 

Posuvná vrata

Posuvná vrata vám umožní snadno garáží procházet. Tento typ vrat totiž stačí otevřít jen na šířku postavy. Jedná se o typ bočního otevírání garáže, kdy se vrata místo nahoru posunují vertikálně. To oceníte v zimě, kdy z garáže neuniká v teplo. Současně se hodí také fakt, že do garáže není tolik vidět. 

Posuvná vrata TRIDO mají vratové křídlo, které se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky.

Posuvná vrata TRIDO nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Vrata také charakterizuje velmi tichý chod. Součástí jsou také automatické pohony německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80.000 cyklů).

Posuvna-vrata 

Fasádní vrata

Vylaďte svou garáž k absolutní dokonalosti. Pokud uvažujete o nových garážových vratech a přáli byste si, aby byla co nejvíce nenápadná a nijak nenarušovala design vašeho domu, potom jsou pro vás jako stvořená fasádní garážová vrata Trido.

Fasádní neboli také strukturální garážová vrata Trido jsou navržena tak, aby splývala s fasádou domu. Tato vrata totiž nesou stejný obklad, jako okolí stěny. Může se jednat o kovový obklad, obklad ze dřeva, skla a jiných moderních materiálů.

Fasádní garážová vrata Trido dodají vašemu domu eleganci a styl. Jedná se o funkční a zároveň estetický prvek, který je v současnosti vyhledávaný také v moderní architektuře. S námi si nyní tento jedinečný vzhled garáže můžete dopřát i vy.

V případě, že máte zájem o fasádní vrata, je vhodné konzultovat jejich montáž ve všech fázích stavby, a to od projektu, hrubou stavbu až po instalaci obložení.

Fasádní vrata Trido  

Pohony garážových vrat

Společnost Sommer je německý výrobce špičkových dveřních systémů, pohonů a dálkových ovládání. Hlavní filozofie společnosti je vyrábět produkty s prvotřídní kvalitou, což je u základního kamene automaticky otevíraných garážových vrat - „motoru“ - to nejdůležitější.

Pohony garážových vrat SOMMER patří mezi to nejlepší na trhu, zejména díky těmto přednostem:

 • extrémně tichý chod díky nepohyblivému řetězu, na němž se pohybuje motor
 • delší životnost, jelikož dochází k menšímu zatížení převodovky
 • nouzový odblok - je možné odblokovat a zablokovat v každé pozici vrat
 • bezúdržbový systém
 • dálkové ovládání s frekvencí FM 868,8 MHz pro kvalitnější příjem a vysoce bezpečný přenos
 • čtyřkanálový dálkový ovladač v nerezovém plášti
 • integrovaný dálkový přijímač
 • extrémně bezpečný systém plovoucího kódu - SOMLOQ
 • plně automatické načítání síly
 • částečný nebo úplný reverz při najetí na překážku
 • samosvorný motor, přídavné uzamykání garáže není nutné
 • backjump (uvolnění napětí při uzavření vrat)
 • možnost prodloužení dráhy pohonu pro vyšší vrata
 • možnost automatické osvětlení garáže
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete