Otevřené markýzy

Otevřené markýzy - jednoduchá konstrukce a kvalita za rozumnou cenu

Pro praktické zastínění teras rodinných domů, restaurací nebo obchodů jsou jako stvořené otevřené markýzy Climax, které se řadí k nejčastěji používanému typu markýz. Otevřené markýzy mají látku navinutou na hřídeli, která může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena.

Otevřené markýzy se vyznačují jednoduchou kvalitní konstrukcí. Jsou cenově dostupné a mají tedy opravdu široké uplatnění, které najdou od rodinných domů po zastínění restaurací, kaváren a obchodů. Kdekoliv výsuvné markýzy použijete, zabrání proniknutí slunečních paprsků a vytvoří vám příjemný stín. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání.

Otevřená markýza Prima T

K základním typům otevřených markýz patří otevřená markýza Prima T s akrylovou látkou opatřenou UV faktorem.

V případě, že budete chtít otevřenou markýzu ochránit před nepřízní počasí, můžete si nechat naistalovat speciální přídavnou stříšku.

Otevřené markýzy Prima T jsou vyhledávané zejména pro svoji dobrou cenovou dostupnost. Vhodné jsou pro pro stínění teras rodinných domů, balkonů i výloh obchodů. Otevřené provedení s výsuvnými kloubovými rameny je běžně dostupné v bílé a stříbrné barvě. Vybírat můžete z více než 100 odstínů látek.

Maximální výsuv markýzy je 3 m o maximální šířce 6 m.

Otevrena-markyza-Prima-T-800   

Otevřená markýza Klasik

Tento typ otevřených markýz dokáže s přehledem uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Otevřené markýzy Klasik jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Jejich konstrukce zaručují bezproblémový chod a dlouhou životnost. Markýza Klasik nabízí možnost skutečně velkého výsuvu. Do prostoru se jedná o 4 metry o šířce až 14 m. Takto velkou plochu lze zastínit spojením konstrukcí.

Oceníte také možnost libovolného naklápění ramen podle výšky slunce. Látku potahu lze u markýzy Klasik chránit přídavnou stříškou s bočnicemi a spodním krytem (tzv. polokazetou).

Markýzu Klasik lze také opatřit výsuvným volánem.

Otevrena-markyza-Klasik-800   

Otevřená markýza Noveta Plus

Unikátním systémem překřížených ramen se vyznačují otevřené markýzy Noveta Plus. Tento speciální systém umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

V případě, že budete chtít chránit látku markýzy a prodloužit tak její životnost, můžete využít tzv. polokazetu, což je přídavná stříška s bočnicemi a spodním krytem. Ta látku markýzy částečně kryje přes zimu, kdy není markýza využívána.

Konstrukci markýzy Noveta Plus nabízíme ve 4 základních barvách: bílé, stříbrné, hnědé a strukturovaném antracitu. Akrylová látka obsahuje ochranný UV faktor. Markýza Noveta Plus může být také opatřena výsuvným volánem, který poskytne vaší terase praktické stínění během nízkého večerního slunce.

Maximální výsuv je 4 m a max. šířka je 4,25 m.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3