Parapety

Nabídka vnitřních i venkovních parapetů. Vnitřní parapety jsou vyrobeny z dřevotřískových desek a potažené laminátovou fólií. Tato jim dodává skvělé vlastnosti, jako např. dlouhou životnost nebo vysokou odolnost. Parapety mají navíc relativně vysokou nosnost, ačkoliv primárně působí jako dekorativní prvek.
Naše venkovní hliníkové parapety splňují ty nejvyšší nároky, které na ně můžete klást. Parapety jsou velice odolné proti klimatickým vlivům, tvarově i barevně stálé. Jsme připraveni dodat venkovní parapet v jakékoliv barvě ze škály RAL.

VNITŘNÍ PARAPETY

VNITŘNÍ PARAPETY - LAMINOVANÁ DŘEVOTŘÍSKA

Okenní parapety jsou vyrobeny z dřevotřískových desek o síle 19 mm potažených laminátovou folií tl. 0,8 mm. Díky tomu mají výborné užitné vlastnosti, především trvanlivost a mechanickou a chemickou odolnost.

VNITŘNÍ PARAPETY - LAMINOVANÁ DŘEVOTŘÍSKA 

Parapety se standardně vyrábějí s výškou přední hrany 40 mm. Desky jsme schopni nabídnout až do hloubky 650 mm. Vnitřní laminované parapety lze zakončit PVC krytkami nebo boční hrany lze zažehlit. K výběru je široká škála barev a reprodukcí dřeva.

VNITŘNÍ PARAPETY - LAMINOVANÁ DŘEVOTŘÍSKA_a 

Dekory vnitřních parapetů - z laminované dřevotřísky

Dekory vnitřních parapetů - z laminované dřevotřísky 

Předností tohoto provedení je vysoká možnost zatížení. Nutno však podotknout, že parapetní desky slouží jako nenosné dekorativní prvky.

VNITŘNÍ PARAPETY - PLASTOVÉ

Plnohodnotnou avšak levnější alternativou jsou parapety v plastovém provedení.

VNITŘNÍ PARAPETY - PLASTOVÉ 

Pro jejich výrobu se používají výhradně komponenty nezatěžující životní prostředí. Jako výchozí surovina se používá materiál pro výrobu okenních profilů. Povrch je potažen dekorativní laminátovou folií, která je vysoce odolná proti mechanickému poškození desek. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají PVC krytky.

Dekory vnitřních parapetů - plastových

Dekory vnitřních parapetů - plastových 

VENKOVNÍ PARAPETY

VENKOVNÍ PARAPETY - TAŽENÝ HLINÍK

Tažené hliníkové parapety snesou veškeré nároky kladené na tento výrobek. Jako výchozí surovina pro výrobu je použita slitina AlMgSi5. Po protlačení základního materiálu přes formu je surová parapetní deska zchlazena a ošetřena buď eloxováním nebo vypalovaným lakem. Takto upravený parapet je pak připraven na ty nejtvrdší povětrnostní podmínky. Pro dokonalé "zapadnutí" do fasády stavby se používá celá řada krytek, spojek a upevňovacích prvků. Povrch je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií. V případě potřeby lze po dohodě parapety dodat v celá škále RAL.

VENKOVNÍ PARAPETY - TAŽENÝ HLINÍK 

Dekory venkovných parapetů - tažený hliník

 Dekory venkovných parapetů - tažený hliník 

VENKOVNÍ PARAPETY - POZINKOVANÉ

Jsou nejlevnější variantou venkovních parapetů. Parapety mají povrchovou úpravu, zajišťující dlouhou životnost materiálu a dodávají se včetně bočních koncových PVC krytek.

Hnědé.

VENKOVNÍ PARAPETY - POZINKOVANÉ_hnědé 

Bílé

VENKOVNÍ PARAPETY - POZINKOVANÉ_bílé 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete