Plastové dveře

Prodej a montáž plastových dveří budoucnosti. Plastové dveře splňují všechny nároky, které na vchodové dveře můžete klást.

Masivní symetrická konstrukce a důmyslné řešení i těch nejmenších detailů jsou zárukou spolehlivých dveří se skvělými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi, navíc odolné proti vloupání. Více už mít nemůžete.

Nabízíme prodej, dodávku a montáž plastových dveří různých vzorů výplní i barevného provedení. Vy musíte udělat jediné vybrat si na naší prodejně ze vzorníku.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete