Plastové zimní zahrady

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů. Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

Navrhneme a zrealizujeme zimní zahrady pro zákazníky, kteří chtějí zimní zahradu pořídit za přijatelnou cenu a spokojí se přitom s jejími jednoduchými geometrickými tvary. Pro nejnáročnější zákazníky vyžadující velmi rozmanité a efektní konstrukce jsme připraveni splnit jejich představy s využitím profesionálních systémů , ať již hliníkových nebo v kombinaci plastu a hliníku. Samozřejmě s přerušeným tepelným mostem.

Obvodový plášť zimních zahrad je většinou tvořen tepelně dilatovanou sestavou svislých, speciálně vyztužených prvků okenního nebo dveřního typu, má většinou obdélníkový půdorys, délka zimní zahrady je teoreticky neomezená. V dražší variantě je použit hliníkový profil s přerušeným tepelným mostem.

Střechu lze zhotovit rovněž relativně levným způsobem z vyztužených okenních plastových profilů. Střecha však musí mít sklon alespoň 15°, je rovinná, s půlhřebenem (bez sedla) a zimní zahrada nemá hloubku větší než 3,5 metru. Používanou výplní střech je většinou lehký komůrkový polykarbonát nebo speciální skla např. s connexem, tlumící UV záření, apod..

Plastová zimní zahrada bílá                                                               

Plastova-zimni-zahrada-bila 

Plastová zimní zahrada provedení zlatý dub

Plastova-zimni-zahrada-Zlaty-dub 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete