Předokenní rolety

Předokenní rolety představují vysoce efektivní a zároveň moderní způsob, jak ochránit vaše okna před ostrými slunečními paprsky, i před pohledy kolemjdoucích. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení.
Kromě toho také předokenní rolety významně přispívají k lepšímu izolaci oken a slouží tak jako skvělá ochrana před úniky tepla skrz okenní tabule. Díky tomu přispívají ke snížení nákladů za vytápění i klimatizaci.
Významným faktorem předokenních rolet je také jejich schopnost chránit dům před okolním hlukem. Přispívají taktéž k ochraně oken před povětrnostními vlivy, a tím prodlužují jejich životnost. Současně zvyšují i ​​bezpečnost domu před vloupáním.
Předokenní rolety se velmi snadno a pohodlně ovládají. Můžete je ručně nebo motoricky, protože motorické rolety je možné celou řadou moderních způsobů - dálkové ovládání, časový spínač, větrná či sluneční čidla a další. Motorické ovládání rolet lze také synchronizovat do jednoho centrálního ovladače.

Předokenní roleta CLASSIC - roleta s viditelným boxem 

Předokenní roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.
Předokenní roletu lze namontovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení předokenní rolety na okna do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento roletový systém nevytváří tepelné mosty.
Venkovní roleta je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním exteriérových rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení. Pro dokonalé zatemnění místnosti využijte naše screenové zatemňovací rolety. 

Montáž bez nutnosti stavebních úprav

Rychle a jednoduše lze namontovat roletu na rám okna nebo fasádu stávající budovy bez nutnosti stavebních úprav. Jednoduše se tak obejdete bez stavebního povolení.

Integrovaná síť proti hmyzu

Jedná se o jednoduché řešení, kdy hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu.
Chod sítě proti hmyzu je naprosto nezávislý na roletovém systému.

Design

Široká nabídka roletových boxů umožňuje svým jednoduchým designem začlenění do architektury každého objektu. Užijte si dokonalé venkovní stínění a různé formy stínící techniky pro každý okamžik.

Cena předokenních rolet

Cena venkovních rolet je kalkulována individuálně. Orientační cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety na okna. Ceník předokenních rolet Vám na požádání rádi předloží naši proškolení obchodní partneři.

Typy boxů

Velikost roletového boxu je závislá na rozměru rolety. Tvar boxu si však můžete libovolně zvolit.

Existují tyto typy boxů:

Box hranatý
Box hranatý                               
Box kulatý    
Box kulatý                                     
Box oblý
Box oblý                                          
Box zkosený
Box zkosený 

Zaomítací roleta FASADE – roleta se zaomítacím boxem

Zaomítací venkovní rolety se montují pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.
Roleta je charakteristická zaomítacím boxem. Box je odizolovaný a umístěný ve zdi nad okenním otvorem. Box dokonale splyne s budovou po dokončení fasády. 
Exteriérová roleta je složená z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Roletový box není viditelný, je zabudovaný nad okenním otvorem. Přední část boxu je potažena polystyrenem a připravena pro zaomítání a finální fasádní úpravu. Spodní část boxu tzv. revizní klapka slouží pro servis rolety. 

Skrytý box

Roleta se navíjí do boxu, který je skrytý buď v roletovém překladu nebo v zaomítacím boxu. 

Snadná revize a údržba

Přestože je box skrytý, v případě revize nebo údržby je do roletového boxu zachován snadný přístup pomocí revizní klapky, která je umístěná ve spodní části boxu.

Integrovaná síť proti hmyzu

Jedná se o jednoduché řešení, kdy je hřídel s pružinou pro síť umístěna přímo v roletovém boxu.
Chod sítě je přitom naprosto nezávislý na roletovém systému.

Box

Box je vyrobený z válcovaného hliníkového plechu. Spodní hrana opatřená předsunutou hliníkovou lištou o rozměru 25 mm, která slouží k zatáhnutí omítky. V přední části je umístěna polystyrenová deska, jejíž výška kopíruje výšku boxu.

Nadokenní roleta MONO - roleta s boxem otočeným do interiéru

Systém nadokenní rolety je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.
Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Nadokenní rolety jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce.
Tento typ venkovní rolety je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Krycí PVC box se umísťuje nad okno a je otočený do interiéru. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany přímo na rám okna pomocí speciálních šroubů. Díky adaptačnímu profilu se box přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině.

Snadný přístup z interiéru

Roletový box je umístěný směrem do místnosti, odkud je do něj v případě montáže nebo revize v budově s problematickým přístupem zvenčí snadný přístup.

Montáž současně s oknem

Montáž oken i rolety je řešena v jednom kroku, čímž ušetříte čas i peníze.

Dostatek světla

Velkou předností této stínicí techniky je umístění roletového boxu nad okno. Tímto způsobem je zajištěn dostatečný přístup světla zvenčí do interiéru.

Předokenní roleta HELUZ - roleta určená do překladů

Rolety do překladů jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.
Překlad má následně dvě funkce: nosnou, a rovněž slouží jako schránka pro roletový bal. Součástí překladu je tepelná izolace. Roletu lze do překladu namontovat až po úplném dokončení stavby, kdykoli během jejího užívání.
Předokenní rolety do překladů HELUZ jsou svou konstrukcí určeny pro novostavby osazené roletovými překlady značky HELUZ. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany do pouzder integrovaných v ostění. Největší předností této rolety je možnost instalace nosných roletových překladů v první fázi výstavby. Samotná montáž venkovních rolet může být provedena kdykoliv po dokončení stavby.

Bezpečnost

Při zapuštění vodicích lišt rolet do zdiva ostění otvoru zvýšíte míru zabezpečení proti vloupání.

Rychlost montáže

Roletový překlad je komplexní výrobek, který se na stavbě nemusí pracně skládat z několika částí.
Pouze se osadí na zdivo.

Snadná údržba

Prostor s roletou je chráněn proti nečistotám hustými kartáčky, údržba se pak provádí odnímatelnou revizní klapkou.

Box

Box tvoří samotný roletový překlad.  


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete