Rolovací mříže

Hledáte kvalitní rolovací mříže? Obraťte se na naši firmu! Naše rolovací mříže jsou nejen spolehlivým bezpečnostním prvkem, ale také vypadají velmi esteticky a moderně. Jejich elegantní design vás zajisté nadchne. Vybírat navíc můžete z několika variant.

Rolovací mříže jsou vhodné do obchodů, garáží apod. Nabízejí velice efektivní způsob jak ochránit váš majetek a spolehlivě ochrání daný prostor. Rolovací mříže, které vám nabízíme, jsou moderní, bezpečné a pohodlně se ovládají. Zvolit si můžete ruční ovládání nebo s motorickým pohonem.

Pancíř mříže je tvořený pevným ocelovým (nebo hliníkovým) profilem. Rolovací mříž je navíc možné pojistit proti vtažení či odrolování. Doplnit ji také můžete např. výstražnými světly. Záleží pouze na vás, jaké máte představy! Vybírat můžete z různých barev, tvarů nebo velikostí. Rolovací mříže vám připravíme v jakékoliv variantě tak, aby dokonale ladily se svým okolím. V případě zájmu vám můžeme rolovací mříž také osadit průhlednými sklíčky. Takto vypadá rolovací mříž i velmi dekorativně.

Rolovací mříže lamelová

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Nabídka typů lamel je široká. Lamely mají proseknutá okénka, jejichž velikost a vzdálenost souvisí s konkrétním typem produktu. Rolovací mříže se vyrábí z kvalitního hliníkového materiálu a mohou být povrchově upraveny lakováním dle vzorníku RAL.

Rolovací mříže lamelová 

Rolovací mříž skládaná - Tvar obdélníku

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe poskládaných prvků, jako jsou osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli a hliníku.

Rolovací mříž skládaná - Tvar obdélníku 

Rolovací mříž skládaná - Tvar vlny

Výplň mříže je složená z podélných kulatin natvarovaných do vln a vzájemně spojených ocelovými sponami. Výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli.

Rolovací mříž skládaná - Tvar vlny 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete