Rolovací mříže

Hledáte kvalitní rolovací mříže? Obraťte se na naši firmu! Naše rolovací mříže jsou nejen spolehlivým bezpečnostním prvkem, ale také vypadají velmi esteticky a moderně. Jejich elegantní design vás zajisté nadchne. Vybírat navíc můžete z několika variant.

Rolovací mříže jsou vhodné do obchodů, garáží apod. Nabízejí velice efektivní způsob jak ochránit váš majetek a spolehlivě ochrání daný prostor. Rolovací mříže, které vám nabízíme, jsou moderní, bezpečné a pohodlně se ovládají. Zvolit si můžete ruční ovládání nebo s motorickým pohonem.

Pancíř mříže je tvořený pevným ocelovým (nebo hliníkovým) profilem. Rolovací mříž je navíc možné pojistit proti vtažení či odrolování. Doplnit ji také můžete např. výstražnými světly. Záleží pouze na vás, jaké máte představy! Vybírat můžete z různých barev, tvarů nebo velikostí. Rolovací mříže vám připravíme v jakékoliv variantě tak, aby dokonale ladily se svým okolím. V případě zájmu vám můžeme rolovací mříž také osadit průhlednými sklíčky. Takto vypadá rolovací mříž i velmi dekorativně.

Rolovací mříž lamelová

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Nabídka typů lamel je široká. Lamely mají proseknutá okénka, jejichž velikost a vzdálenost souvisí s konkrétním typem produktu. Rolovací mříže se vyrábí z kvalitního hliníkového materiálu a mohou být povrchově upraveny lakováním dle vzorníku RAL.

Rolovaci_mrize_lamelova  

Rolovací mříž skládaná - tvar obdélníku

Výplň bezpečnostní mříže je složená z do sebe poskládaných prvků, jako jsou osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli a hliníku.

Rolovaci-mriz  

Rolovací mříž skládaná - tvar vlny

Výplň mříže je složená z podélných kulatin natvarovaných do vln a vzájemně spojených ocelovými sponami. Výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli.

Rolovaci_mriz_skladana_-_Tvar_vlny 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3