Sekční garážová vrata - TRIDO Evo

Plánujete měnit stará garážová vrata za nová a nechcete bourat? Nemusíte!

Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání.

Sekcni-garazova-vrata-TRIDO-Evo 

Uvažujete o nových garážových vratech? Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání jsou sekční garážová vrata TRIDO Evo. Jejich montáž je možná bez bourání původních zárubní. Díky tomu nebudete muset zapravovat zdi a uklízet nepořádek. Montáž sekčních garážových vrat TRIDO Evo je navíc velice rychlá, a to za pouhé 3 hodiny.

Moderní vzhled, který dodá garáži na atraktivitě

Sekční garážová vrata TRIDO Evo mají výrazný rám, který se stane zajímavým prvkem vaší garáže. Tímto se vrata TRIDO Evo odlišují od běžných sekčních vrat. Rám vrat se montuje před stavební otvor, čehož lze efektně využít i v novostavbách.

Spolehlivé těsnění a bezporuchový provoz

Sekční garážová vrata TRIDO Evo mají boční těsnění, které utěsňuje zavřená vrata po celém jejich obvodu. Vratové křídlo je dotlačeno na těsnění až při plné zavřené poloze. Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Také zlepšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. Oceníte také bezporuchový provoz garážových vrat, který zajišťují kvalitní komponenty jako jsou např. pohony. Tímto je docílena dlouhá životnost vrat.

Tichý pohyb vrat zaručen

Spolehlivý a tichý pohyb vrat zajistí originální kolečka s kuličkovými ložisky. Moderní způsob spojování plechů metodou TOX je navržen pro dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

Vysoká životnost podlahového těsnění

Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. 

Flexibilní provedení bočních pantů

Originální kolečka s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivý a tichý pohyb vrat.

Moderní způsob spojování plechů

Spojování plechů moderní metodou TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete