HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Nová zelená úsporám - ušetřete až 50% za náklady na výměnu oken!


Čerpejte výhody programu ZELENÁ ÚSPORÁM také díky firmě HZB spol. s r.o. !

Potřebovali byste vyměnit ve vašem domě okna, ale je to pro vás příliš finančně nákladné? Zažádejte si o dotaci na výměnu oken v rámci projektu Nová zelená úsporám! Pokud splníte stanové podmínky, může být výše podpory až 50%.

Žádosti o dotace lze podávat do 31. 12. 2021. V případě vyčerpání stanovených prostředků může být ovšem příjem žádostí ukončen předčasně. Proto se žádostí rozhodně neotálejte, a pokud si s jejím vyplněním nevíte rady, obraťte se na nás!

Naše firma HZB spol. s r.o. vám zajistí kompletní realizaci výměny oken, vypracování odborného posudku i podání žádosti o dotaci.

Program Nová zelená úsporám podporuje Ministerstvo životního prostředí. Program je určen pro novou výstavbu nebo rekonstrukci starších rodinných domů. Zažádat o dotaci mohou vlastníci nebo stavebníci rodinných domů, a to fyzické i právnické osoby.

Výše podpory se stanovuje podle množství opatření snižujících náklady za vytápění a podpora je vyplácena až po řádném dokončení jejich realizace. Na stránkách programu Nová zelená úsporám si můžete podle tabulek výpočtů sami předběžně vypočítat výši podpory, kterou byste mohli získat. O dotaci na výměnu oken je možno žádat před zahájením, v průběhu nebo po dokončení realizace. Žádosti o dotace jsou přijímány výhradně elektronicky.

Veškeré možnosti jak čerpat dotace najdete na webu: www.novazelenausporam.cz

V případě zájmu o čerpání dotací nás neváhejte kontaktovat, s vyřízením dotací vám odborně poradíme:

Obchodní oddělení:   
Jana Schildová
email: schildova@hzb.cz
Tel.: +420 541 245 799

Nebo využijte kontaktní formulář:

Odesláním souhlasíte s: Podmínky ochrany osobních údajů