Úvod

Vítejte u nás

Naše firma HZB spol. s r.o. je zde pro vás od roku 1995.

Specializujeme se na: zimní zahrady, střešní okna ROTO, plastová okna, hliníková okna a dveře, garážová vrata Trido a Minirol.

Dále v naší nabídce naleznete ucelený program pro venkovní i vnitřní stínění a to zejména: venkovní žaluzie, vnitřní vertikální žaluzie, vnitřní horizontální žaluzie, markýzy, předokenní rolety, vnitřní rolety, venkovní screenové rolety, sítě proti hmyzu a veškeré doplňky které zvyšují komfort vašeho bydlení. 

Nově provádíme speciální zasklívání po celé Moravě. Provádíme práce ve výškách a stísněných prostorech. Usazujeme skla různých hmotností, rozměrů i obloukové - konkávní. Jsme schopni pracovat i v interiérech díky elektromotoru. Splňujeme normu DIN EN 13155.

Práce v omezeném prostoru minijeřábem Unic URW 095

Stavíte dům a budete instalovat rozměrná okna? Lámete si hlavu jak je zvednout a usadit a přitom se nestrhat? Už nemusíte, minijeřáb projede 60cm úzkým prostorem, pavoučí nohy se bravurně rozkročí na komplikovaném schodišti a rameno vysune vaše okno do výšky až 8,8m.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete