HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Stínění v zimních zahradách


K tomu, abyste v zimní zahradě mohli nerušeně pobývat i během teplých měsícům, je důležité opatřit vaši zimní zahradu kvalitní stínící technikou. Ta vám umožní libovolně regulovat světlo v zimní zahradě během dne, a tím také zamezíte jejímu nežádoucímu přehřívání.

Pro zajištění pohody a optimálního klimatu v zimní zahradě jsou ideální volbou vnitřní nebo venkovní žaluzie, klasické rolety nebo třeba speciální screenové rolety, které jsou tvořeny unikátní textilií, přes kterou jde vidět ven, i když je stažená dolů. Vaši zimní zahradu můžete již při její montáži opatřit také speciálními skly se schopností tlumit UV záření.

Náš tip na vnitřní stínění:

Vaši zimní zahradu můžete opatřit například látkovou roletou V-63. Vyberte si u nás ze širokého spektra vzorů, barev a z látek s různou propustností světla. Navštivte naši vzorkovou prodejnu, kde nás naši odborníci s výběrem rádi poradí.

Látková roleta V-63

Náš tip na venkovní stínění:

Venkovní roleta Zipscreen, díky uchycení tkaniny ve vodící liště zvyšuje odolnost rolety vůči větru. V případě použití blackoutové tkaniny zajistí úplné zatemnění místnosti. V této variantě je tkanina uchycená, napnutá a vedená ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je screen extrémně stabilní a vysoce odolný proti silnému větru. Tento typ screenových clon umožňuje realizaci velkých rozměrů.


Zpět