HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Jsou lepší venkovní nebo vnitřní žaluzie?

Chtěli byste si pořídit žaluzie, ale nevíte jestli dát přednost venkovním nebo vnitřním? Oba typy žaluzií mají své výhody a zároveň vám poskytnou vám spolehlivé stínění oken. Jaké jsou jejich přednosti?

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie patří k nejlevnější formě stínění domácnosti a v dnešní době již patří mezi oblíbenou klasiku. Vašemu interiéru dodají styl a stanou se jeho neoddělitelnou součástí. Zvolit si můžete horizontální žaluzie, které jsou vyrobené z hliníku, snadno se ovládají a jsou cenově dostupné pro každého, nebo vertikální žaluzie, které jsou skvělým designovým doplňkem a kromě stínění také nahrazují funkci záclon nebo závěsů. Instalace vnitřních žaluzií je snadná, jednoduše se ovládají a jejich údržba je nenáročná.Venkovní žaluzie

Pokud pro vaše okna zvolíte venkovní žaluzie, zajistíte si tím nejen perfektní stínění, ale také zamezíte nežádoucímu úniku tepla přes prosklené okenní tabule. Venkovní žaluzie totiž mají skvělé tepelně izolační vlastnosti. Současně také zvyšují ochranu oken poškozením v důsledku povětrnostních vlivů. Venkovní žaluzie se snadno ovládají z pohodlí vašeho domova a lze je mít stažené i při otevřeném okně. Vašemu domu navíc zvenku dodají velice moderní vzhled. Instalace venkovních žaluzií je ovšem o něco náročnější, jelikož vyžaduje zásahy i do okolního zdiva.

Zde vidíte, že oba typy žaluzií mají své nesporné přednosti. S výběrem vhodných žaluzií pro váš domov vám velice rádi pomůžeme. Pokud máte zájem o venkovní nebo vnitřní žaluzie, kontaktujte nás.
Zpět