HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Montáž vnitřních a venkovních parapetů

Parapet je důležitou součástí každého okna. Právě proto vám naše firma nabízí nejen montáž oken, ale také parapetů. V naší nabídce najdete vnitřní i venkovní parapety, které splňují nejvyšší požadavky na funkčnost a odolnost. Vybírat můžete z různých materiálů, barev i dekorů.


Vnitřní parapety - zkrášlí váš interiér a vytvoří místo pro vaše květiny

Pro váš interiér si můžete zvolit buďto parapety z dřevotřísky nebo z plastu. Dřevotřískové parapety jsou potaženy laminátovou fólií, která zajišťuje jejich odolnost. Zvolit si můžete např. stylový dekor dřeva. Levnější variantou vnitřních parapetů jsou parapety z plastu. Pro jejich výrobu se používá stejný materiál, který se používá pro výrobu plastových okenních profilů. Povrch je potažen dekorativní laminátovou folií, která je vysoce odolná proti mechanickému poškození desek. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají PVC krytky. Také plastové parapety mohou mít dekor evokující dřevo.


Venkovní parapety - dodají styl vašemu oknu a zabrání zatékání vody

U venkovních parapetů jsou nároky na jejich odolnost ještě větší než u vnitřních. My vám můžeme nabídnout kvalitní venkovní parapety z taženého hliníku, které jsou pro zvýšenou ochranu vůči vnějším vlivům pokryté plastovou fólií. Finančně méně nákladnou variantou jsou venkovní parapety pozinkované s povrchovou úpravou, která zajišťuje jejich dlouhou životnost.
Zpět