HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Sítě proti hmyzu - větrejte bez obav ve dne i v noci

S příchodem teplých dnů se ve vzduchu začíná hemžit obtížný hmyz. Pokud chcete větrat oknem bez omezí a neriskovat vlétnutí dotěrného hmyzu do místnosti, jsou pro vás sítě proti hmyzu tím pravým řešením.

Posuvná síť proti hmyzu - 2křídlá Posuvná síť proti hmyzu - 2křídlá


Efektivně zamezí průniku dotěrného hmyzu

Sítě proti hmyzu spolehlivě brání průniku komárů. much, včel nebo nebezpečných sršní. Síť umístěná v okně vám navíc umožní věrat nejen během dne, ale také večer při rozsvíceném světle nebo v noci během spánku, kdy se vyhnete nepříjemným kousancům a rušivému bzučení hmyzu po pokoji.


Sítě proti hmyzu do oken a dveří

Sítě proti hmyzu od naší společnosti HZB s.r.o. jsou spolehlivé, mají tvarovou stálost a vysokou životnost. Vhodné jsou pro všechny typy oken i dveří. Vyrobit vám můžeme nejen sítě proti hmyzu do balkonových dveří, ale také pro vstup na vaši terasu apod. Instalace sítí proti hmyzu je jednoduchá a oceníte, že jsou nenáročné na údržbu.


Pevné, rolovací i plisované sítě proti hmyzu

Naše sítě proti hmyzu jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a dokonale odolávají nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je velmi trvanlivá a naprosto odolná. Můžete si vybrat sítě proti hmyzu pevné, rolovací nebo plisované. Pro ničím nerušený pohled ven vám doporučujeme černou síťovinu, která je v oknech téměř neviditelná.
Zpět