HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Vertikální žaluzie - elegantní interiérové stínění

Ostré letní paprsky v domě Vás už nemusí trápit. Praktické vertikální žaluzie vypadají velice elegantně a zároveň dokážou perfektně splnit svůj účel. Jejich stínící funkci navíc oceníte nejen během léta, ale také v zimě, kdy ochrání Vaše okna před pohledy zvenčí.

Vertikální žaluzie je možné použít nejen jako klasické interiérové stínění, kdy dokážou skvěle nahradit záclonu, ale také se dají využít k zakrytí úložných nebo jiných prostor, nebo k rozčlenění místnosti.
Vertikální žaluzie umožňují jednoduchým způsobem regulovat světlo, a tak vytváří optimální soukromí a zároveň vytváří velice příjemnou atmosféru. Obsluha vertikálních žaluzií je také velmi komfortní.
Montáž vertikálních žaluzií je jednoduchá a rychlá. Zavěšené látky je navíc možné po čase vyměnit. Naše nabídka je opravdu široká a zahrnuje spoustu druhů látek, materiálů, lamel, barev, vzorů a stínících schopností. Podle Vašich přání, představ a fantazie je možná i kombinace lamel dvou nebo více barev.
Pokud přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru, potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne širokou nabídku žaluzií včetně montáže i servisu.Zpět