HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Příjemné klima v domě s předokenními roletami

Vytvořte si doma příjemný chládek bez nutnosti zapínat klimatizaci. Pomocí předokenních rolet totiž můžete velice jednoduše zabránit nepříjemnému přehřívání interiéru. Ochranu před ostrými slunečními paprsky a teplem ocení obzvláště obyvatelé jižních bytů nebo domů s francouzskými okny.

Pokud se právě teď rozhodujete o pořízení nových stínících rolet, potom určitě zauvažujte nad předokenními roletami, které vypadají naprosto perfektně a nabízejí opravdový uživatelský komfort.

Předokenní rolety spolehlivě stíní, jsou nastavitelné a intenzitu slunečního světla si můžete pohodlně regulovat z pohodlí domova. Předokenní rolety také přispívají k lepšímu klima v místnosti, což znamená, že v zimě zamezují únikům tepla a v létě zabraňují přehřívání.

Ocenit také můžete fakt, že předokenní rolety mají schopnost izolovat nadměrný hluk zvenčí a přispívají k delší životnosti oken. Vaše okenní tabule totiž dokážou ochránit před divokými rozmary počasí.

Zde vidíte, že předokenní rolety mají opravdu celou řadu předností! Pokud máte zájem o předokenní rolety, kontaktujte naši firmu. V naší nabídce najdete předokenní rolety s viditelným boxem, zaomítacím boxem, rolety s nadokenním PVC boxem nebo rolety do roletového překladu.Zpět