HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Souvislý stropní světlík Zenyd - více světla pro váš interiér

Získejte více přírodního světla pomocí stropního světlíku Zenyd, který vám rozsvítí tmavou chodbu nebo třeba místnost s malým oknem. Na rozdíl od umělého osvětlení, je přírodní světlo zadarmo a je o mnoho vhodnější pro vaše oči i psychiku. Počáteční investice do světlíku se vám tedy během času několikanásobně vrátí.

Stropní světlík Zenyd je vlastně takové okno ve střeše, které se od klasických střešních oken liší tím, že jej lze instalovat i do plochých střech. Pokud tedy bydlíte hned pod střechou a zdá se vám, že máte doma pořád tmu, světlík je pro vás ideálním řešením.

Velmi často se světlíky instalují nejen do tmavých chodeb, ale také třeba do místností orientovaných na sever nebo do koupelen, které nemají žádné okno. Vhodné jsou i do velkých propojených prostor, ve kterých se do všech koutů nedostává dostatek světla. Stropní světlíky se také mohou stát zajímavým interiérovým prvkem vaší restaurace, kavárny, hotelu, bazénu apod.

Souvislý stropní světlík Zenyd dokáže pozvednout každý interiér a dodá mu monumentální inspirující vzhled. Můžete si jej lze pořídit prakticky do každé místnosti, jedinou podmínkou je, aby byla pod střechou.

Souvislé stropní světlíky Zenyd jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů, díky kterým spolehlivě odolají nánosům sněhu i krupobití. Výborné izolační vlastnosti světlíků Zenyd zajišťují, že se nemusíte obávat snížení zateplení vaší střechy. Vybírat můžete z několika konstrukčních variant a rozměrů světlíků.

Zpět