HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Garážová vrata Trido splynou s fasádou vašeho domu

Vylaďte svoji garáž k absolutní dokonalosti. Pokud uvažujete o nových garážových vratech a přáli byste si, aby byla co nejvíce nenápadná a nijak nenarušovala design vašeho domu, potom jsou pro vás jako stvořená fasádní garážová vrata Trido.

Fasádní neboli také strukturální garážová vrata Trido jsou navržena tak, aby splývala s fasádou domu. Tato vrata totiž nesou stejný obklad, jako okolí stěny. Může se jednat o kovový obklad, obklad ze dřeva, skla a jiných moderních materiálů.

Fasádní garážová vrata Trido dodají vašemu domu eleganci a styl. Jedná se o funkční a zároveň estetický prvek, který je v současnosti vyhledáván také v moderní architektuře. S námi si nyní tento jedinečný vzhled garáže můžete dopřát i vy.

Kromě prvotřídního designu fasádních vrat Trido se také můžete spolehnout na komfortní ovládání i bezpečný chod vrat. Vrata mají prvotřídní těsnění jsou vyrobena z materiálů, které dokážou spolehlivě odolávat okolním vlivům po mnoho let. Investice do vrat Trido se vám tedy stoprocentně vyplatí.

Zpět