HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Příjemné horké dny s venkovní markýzou

Chtěli byste trávit horké dny na vaší terase či balkonu, ale současně byste se chtěli schovat před ostrými slunečními paprsky? Příjemnější léto vám zajistí venkovní markýza, která vám pomůže uniknout před oslnivým sluncem, vytvoří vám venku dokonalý stín pro pohodlné pobývání a zároveň také dokáže skvěle předejít nežádoucímu přehřívání interiéru.

Venkovní markýzy jsou skvělým pomocníkem k regulaci množství slunečního záření, které dopadá na balkón, lodžii, fasádu, terasu nebo prosklené části domu. Vypadají velmi moderně a určitě oceníte, že je můžete kdykoliv vysunout a zase složit. Venkovní markýza vás navíc ochrání nejen před sluncem, ale také pod ní můžete přečkat malou dešťovou přeháňku. Váš ničím nerušený relax tak bude stoprocentně zajištěn.

V naší nabídce najdete širokou škálu venkovních markýz, přičemž můžete vybírat z různých barev látek, které můžete perfektně sladit například s fasádou vašeho domu. Naše venkovní markýzy jsou opatřeny kvalitní impregnací, díky které je látka odolná vůči blednutí vlivem povětrnostních vlivů a je tak zajištěná stálá barevnost markýzy. Impregnace také významně pomáhá zvýšit odolnost markýzy před různými nečistotami a plísněmi. Na odolnost proti plísním a trvanlivost barev markýzových látek poskytujeme až 10 letou záruku.Zpět