HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Sítě proti hmyzu pro velké prosklené plochyNenechte si zkazit léto poletujícím hmyzem v domě. My vám nabízíme nejrůznější typy sítí proti hmyzu i pro rozměrné skleněné otvory, mezi kterými určitě najdete přesně tu variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Opravdu komfortní způsob, jak ochránit svůj interiér před hmyzem představují např. posuvné sítě proti hmyzu, které jsou ideální volbou pro dveře, na terasu či pro francouzská okna. Vhodné jsou zejména v místech, kde je málo prostoru přede dveřmi. Při instalaci ovšem musíte počítat s dostatkem prostoru vedle dveří.
Velkou výhodou, kterou posuvné sítě mají, je bezesporu jejich snadné ovládání a velice tichý chod. Síť je uchycena a vedena ve speciálních kolejnicích a vyznačuje se velmi dobrou odolností a dlouhou životností.

Pro velké prosklené plochy jsou také vhodné plisované sítě proti hmyzu. Tato síť proti hmyzu se mechanicky posouvá nahoře ve vodicím profilu tvaru U. Ve spodní části je síť vedena velmi nízkým PVC profilem. Oceníte také, že se síť jednoduše instaluje. Zároveň ji lze snadno demontovat bez použití nářadí. Plisované sítě mají vysokou životnost i při častém používání. V naší nabídce najdete tyto i spoustu dalších druhů sítí proti hmyzu. Věříme, že si z naší nabídky snadno vyberete. V případě vašich dotazů nebo zájmu o instalaci sítí, nás kontaktujte.

Zpět