HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Přehřívání zimní zahrady lze velmi snadno vyřešit


Přivedly vás první teplé dny k myšlence na zastínění vaší zimní zahrady?


Kvalitní zastínění zimní zahrady vám pomůže docílit příjemného klimatu pro pohodlné relaxování. Nadměrná teplota navíc nesvědčí ani většině rostlin. Zastíněním zimní zahrady navíc také získáte dostatek potřebného soukromí.

Naše firma vám nabízí do posledního detailu propracovanou zastiňovací techniku, která přirozeně doplní každou zimní zahradu, aniž by narušila její vzhled. Klademe totiž nejen velký důraz na prvotřídní kvalitu materiálů, ale také na technické zpracování i estetičnost.

Pro stínění zimní zahrady vám můžeme nabídnou klasické rolety i čím dál populárnější venkovní rolety. Vyzkoušet ale také můžete tzv. screenovou roletu, což je unikátní textilie, která umožňuje pohled ven, i když je ve staženém stavu.
Např. venkovní roleta Zipscreen je vyrobena ze speciální tkaniny, která je schopná část slunečního světla odrazit, část pohltit a část propustit. Současně dokáže odolávat venkovních vlivům i rozmarům počasí.

Venkovní screenová roleta Zipscreen je uchycená ve vodící liště, a tím zvyšuje odolnost rolety před působením větru. Tento typ screenových rolet umožňuje realizaci velkých rozměrů. V uzavřené pozici slouží roleta Zipscreen také jako ochrana proti hmyzu, což je velmi praktické a zvýší to váš komfort při používání zimní zahrady.Zpět