HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Rolety se zaomítacím boxem - architektonicky čisté řešení pro váš dům

Pro stínění vašich oken bychom vám rádi doporučili praktické zaomítací rolety, které vám budou zajisté vyhovovat. V případě zaomítacích rolet je ovšem důležité s nimi počítat již při stavbě či rekonstrukci vašeho domu, jelikož se umísťují pod omítku.

Tento typ rolet dokáže perfektně splnit svoji funkci, aniž by narušil estetický vzhled fasády. Pod omítkou je totiž uložen box pro navinutí rolety. Díky tomu, že není vidět, se jedná o elegantní a architektonicky čisté řešení pro váš dům.

Předokenní roleta se zaomítacím boxem je složená z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Box pro roletu je možné zakrýt přímým omítnutím či zateplovacím systémem. Spodní část boxu tzv. revizní klapka slouží pro servis rolety.

Předokenní rolety se zaomítacím boxem zároveň zajistí nejen ochranu vašich oken před ostrými slunečními paprsky, ale také před mrazem nebo nadměrným hlukem z venčí. Pokud máte zájem o rolety se zaomítacím boxem, kontaktujte nás. Zajistíme vám profesionální montáž předokenních rolet včetně servisu.
Zpět