HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Vizualizace zdarma: Získejte dokonalou představu o své zimní zahradě


Nejste si jistí, jak by na vašem pozemku zimní zahrada vypala? Chtěli byste získat jasnou představu o její velikosti, tvaru i materiálu? Využijte naší nabídky a nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. S námi vypracovanou vizualizací zimní zahrady bude vaše rozhodování určitě mnohem snazší. Vše navíc můžete s námi odborně konzultovat a zimní zahradu tak dotvořit k vaší plné spokojenosti.

U nás můžete vybrat hned z několika typů zimních zahrad, přičemž každý má své nesporné přednosti. Zajímavou novinkou jsou zimní zahrady s posuvnými stěnami, které nabízejí zcela nové možnosti využití. Posuvné stěny zimní zahrady jsou tvořeny panely, které po složení zaberou velmi málo místa. Díky tomu můžete otevřít velké plochy úplně. Otevírat je lze jednostranně, doprostřed, nebo oboustranně a skládat se dovnitř nebo ven. Jeden z panelů lze konstruovat i jako klasické dveře. Posuvné stěny jsou tvořeny vícenásobnou kolejnicí. Ta umožňuje široké otevření čela zahrady, křídla přitom zůstávají na kolejnici. Posuvné skládací stěny za roh lze posouvat přes roh v úhlech 90° až 270°. Díky tomu dosáhnete maximálně otevřeného prostoru zimní zahrady.

Zimní zahrady s posuvnými stěnami jsou vhodné pro zastřešení teras, bazénů nebo venkovního posezení restaurací. Nabídnout vám můžeme hned 3 varianty otevírání zimní zahrady: skládací stěny, posuvné stěny nebo posuvné skládací stěny za roh. Užívejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter.

Zde jsou ukázky vizualicí pro zákazníky. Pokud máte zájem i vám podobnou vizualici vypracujeme, pošlete nám vaše požadavky na zimní zahradu a my vám ji navrhneme.


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Hrotovice HW40 VG17Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Vrane Two HW80 + FixZimní zahrada s posuvnými stěnami - Benesov ParkingZimní zahrada s posuvnými stěnami - Hrotovice HW40 VG17
Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Lipno HW40
Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Doksy HW40 VG17
Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Domažlice
Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - České Budějovice HW80
Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - HW40
 
Zpět