HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Výměna starých garážových vrat za nová bez nutnosti stavebních úprav

Chystáte se rekonstruovat garáž? Zjednodušte si práci a vsaďte na privátní sekční garážová vrata TRIDO Evo, která lze bez problémů osadit přímo na rám původních vrat. Tento typ vrat je ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat.

Pro montáž vrat TRIDO Evo se využívají stávající ocelové nebo dřevěné zárubně původních vrat. Díky tomu, že se vrata montují na vnější stranu otvoru, nezkracují užitnou délku garáže. Po vysazení a odstranění křídel vrat se z exteriéru osadí nosný rám vodících kolejnic nových sekčních vrat. Ten stávající zárubeň z exteriéru opticky překryje a zajistí tak opravdu elegantní řešení.

Vratové křídlo TRIDO Evo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním přispívá k vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem vrat. Určitě oceníte, že spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány, čímž se eliminuje například skřínutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Díky tomu, že vrata nadlehčuje pružina, je také ruční nouzové ovládání vrat snadné a nevyžaduje velkou námahu.

Sekční vrata TRIDO jsou také výjimečná velmi tichým chodem. Jejich spolehlivost a dlouhou životnost navíc zajišťuje automatický pohon od německého výrobce SOMMER, který je naprostou špičkou v oboru automatizace.

Sekční garážová vrata TRIDO Evo tak představují skutečnou revoluci ve výměně starých garážových vrat bez nutnosti vybourání zárubně starých vrat a zapravování otvoru.

Zpět